Смартфон Oukitel WP19 Pro 8/256GB Black (6931940735711)
Артикул: 513571
Арт. 513571
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
14 228 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
10
14 228 ₴
В наявності
14 228 ₴
В наявності
від 1 423 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 04.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Оперативна пам'ять - 8 ГБ
/ Об'єм вбудованої пам'яті - 256 ГБ
/ Діагональ екрану - 6.78"
/ Кількість ядер - 8
/ Наявність NFC - з NFC
/ Основна камера - 64+20+2 Мп
/ Ємність акумулятора - 22000 мА/г
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Смартфон Oukitel WP19 Pro 8/256GB Black (6931940735711)
| Серія | |
|---|---|
| Серія: | Oukitel WP19 Pro |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 256 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти: | до 2 ТБ |
| Окремий слот для карти пам'яті: | є |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану: | 6.78" |
| Роздільна здатність дисплея: | 2460x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Процесор | |
| Процесор: | MediaTek Helio G95 |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота процесора: | 2.2 ГГц |
| Комунікації | |
| Стандарт зв'язку: | 4G (LTE) |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.1 |
| Навігація: | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou |
| Наявність NFC: | з NFC |
| Аудіороз'єм: | 3.5 mm |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Безпека | |
| Сканер відбитків пальців на корпусі: | є |
| Розблокування за обличчям: | є |
| Основна камера | |
| Кількість основних камер: | 3 |
| Основна камера: | 64+20+2 Мп |
| Спалах основної камери: | є |
| Фронтальна камера | |
| Фронтальна камера: | 16 Мп |
| Акумулятор і заряджання | |
| Ємність акумулятора: | 22000 мА/г |
| Швидка зарядка: | є |
| Потужність заряджання: | 33 Вт |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Формат SIM-карти: | Nano-SIM |
| Комбінований слот: | є |
| Корпус | |
| Захист від пилу і вологи: | IP69K |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Габарити (ВхШхГ): | 178.1x84x29 мм |
| Вага: | 570 г |
| Колір: | чорний |
| Операційна система | |
| Встановлена ОС: | Android 12.0 |
| Аксесуари у комплекті | |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля: | зарядний пристрій + кабель |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Смартфон Oukitel WP19 Pro 8/256GB Black (6931940735711)
Це не просто революція, це що-то фрикове, але реально захищений смартфон Oukitel WP19. Дана модель має величезний запас автономності, який надає завдяки ємності акумулятора 21000 мАч! Смартфон досить великий, а його весна трохи вище відмітку в півкілограма, але те, що такий смартфон на одному заряді може пропрацювати близько неділі – абсолютний факт.
Більші запаси пам’яті, відмінний процесор
Oukitel WP19 виготовляється з розрахунком на будь-які, навіть максимально вимогливі користувачі. Процесор в смартфоні – Helio G95, він 8-ядерний і точно забезпечує гідну продуктивність в будь-яких додатках. 256 Гб постійної пам’яті, а також 8 Гб оперативної пам’яті – параметри неслабкі, як і акумулятор. NFC присутній, а ось модель бездротової зарядки не придбала, як і більшість смартфонів цього бренду.
Огромний мультимедійний світ
Дисплей смартфона Oukitel WP19 Black можна назвати ідеальним для любителів перегляду фільмів або для тих, хто використовує яку-небудь програму, де важлива четкость. Розрішення FullHD+ і діагональ 6,78 Дм – ось що потрібно для комфортного серфінгу в Інтернеті, навігації та багатьох інших завдань. Дисплей IPS з частотою оновлення 90 Гц дозволяє досить комфортно працювати і розважатися без виключень.
Відмінна камера: фото на рівні!
Камера смартфона отримала 3, але основна з них 64-мегапіксельна. Вона дійсно знімає відмінно, а основними фішками можна назвати четкий автофокус, а також хорошу кольорову передачу як на фото, так і на відео. Так як це наближений до флагману девайс, налаштувань в камері немає, і кожен може знайти для себе все необхідне. Відео знімає девайс в 4К, а що ще потрібно? Є камера для бока, яка допоможе зробити розмитим задній фон, а передній модуль зовсім один із кращих у сегменті.
Більші запаси пам’яті, відмінний процесор
Oukitel WP19 виготовляється з розрахунком на будь-які, навіть максимально вимогливі користувачі. Процесор в смартфоні – Helio G95, він 8-ядерний і точно забезпечує гідну продуктивність в будь-яких додатках. 256 Гб постійної пам’яті, а також 8 Гб оперативної пам’яті – параметри неслабкі, як і акумулятор. NFC присутній, а ось модель бездротової зарядки не придбала, як і більшість смартфонів цього бренду.
Огромний мультимедійний світ
Дисплей смартфона Oukitel WP19 Black можна назвати ідеальним для любителів перегляду фільмів або для тих, хто використовує яку-небудь програму, де важлива четкость. Розрішення FullHD+ і діагональ 6,78 Дм – ось що потрібно для комфортного серфінгу в Інтернеті, навігації та багатьох інших завдань. Дисплей IPS з частотою оновлення 90 Гц дозволяє досить комфортно працювати і розважатися без виключень.
Відмінна камера: фото на рівні!
Камера смартфона отримала 3, але основна з них 64-мегапіксельна. Вона дійсно знімає відмінно, а основними фішками можна назвати четкий автофокус, а також хорошу кольорову передачу як на фото, так і на відео. Так як це наближений до флагману девайс, налаштувань в камері немає, і кожен може знайти для себе все необхідне. Відео знімає девайс в 4К, а що ще потрібно? Є камера для бока, яка допоможе зробити розмитим задній фон, а передній модуль зовсім один із кращих у сегменті.
Відео
Відгуки покупців про Смартфон Oukitel WP19 Pro 8/256GB Black (6931940735711)
Хіти продажівДивитися все