Смарт-годинник Garmin Tactix 7 AMOLED Edition Premium Tactical (010-02931-01)
Артикул: 610460
Арт. 610460
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
36 760 ₴
Безкоштовна доставка
9
5
10
36 760 ₴
В наявності
36 760 ₴
В наявності
від 3 676 ₴ / міс
9
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
5
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 31.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Водонепроникність - WR100 (10 ATM)
/ Тип матриці - AMOLED
/ Час автономної роботи - до 31 дня
/ Сумісність з ОС - iOS, Android OS
/ SIM-карта - відсутня
/ Підтримка безконтактних платежів (NFC) - з NFC
/ Матеріал ремінця - нейлон
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Смарт-годинник Garmin Tactix 7 AMOLED Edition Premium Tactical (010-02931-01)
| Серія | |
|---|---|
| Серія годинників: | Garmin Tactix 7 |
| Функції та особливості | |
| Водонепроникність: | WR100 (10 ATM) |
| Бездротове зарядження: | є |
| Будильник: | є |
| Вібромотор: | є |
| Відтворення музики через Bluetooth: | є |
| Виклик голосового помічника: | є |
| Контроль денної активності: | є |
| Компас: | є |
| Спортивні: | так |
| Трекінг сну: | є |
| Управління музичним плеєром: | є |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 1.4" |
| Роздільна здатність екрану: | 454 х 454 |
| Тип матриці: | AMOLED |
| Форма дисплея: | кругла |
| Скло: | Sapphire |
| Батарея | |
| Час автономної роботи: | до 31 дня |
| Основнi характеристики | |
| Інтерфейси з'єднання: | Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ |
| Сумісність з ОС: | iOS, Android OS |
| Операційна система: | Garmin OS |
| Дизайн: | класичний |
| Вбудована пам'ять: | 32 ГБ |
| Оснащення | |
| Спосіб оповіщення: | вібрація, звуковий сигнал |
| SIM-карта: | відсутня |
| Вбудований мікрофон: | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC): | з NFC |
| Змінний ремінець: | можливість заміни ремінця |
| Супутникова навігація: | GPS, Galileo, GLONASS |
| Датчики | |
| Акселерометр: | є |
| Гіроскоп: | є |
| Пульсометр: | є |
| Барометр: | є |
| Вміст кисню у крові: | є |
| Лічильник биття серця: | є |
| Лічильник калорій: | є |
| Крокомір: | є |
| Повідомлення | |
| SMS: | є |
| Виклики: | є |
| Месенджери та соціальні мережі: | є |
| Голосові повідомлення: | є |
| Фізичні характеристики ремінця | |
| Матеріал ремінця: | нейлон |
| Розмір ремінця: | 135 - 213 мм |
| Колір ремінця: | Black |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Колір корпусу: | Black |
| Розміри корпусу: | 51 х 51 х 14.9 мм |
| Вага: | 59 г |
| Матеріал корпусу: | титан |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Смарт-годинник Garmin Tactix 7 AMOLED Edition Premium Tactical (010-02931-01)
Абсолютно новий розумний годинник Garmin Tactix 7 AMOLED Edition – це нове покоління технології розумного годинника. Цей міцний тактичний смарт-годинник має затемнений OLED-дисплей з білим/зеленим ліхтариком і режимами червоного зміщення. Цей військовий смарт-годинник має як традиційні кнопки управління, так і інтерфейс із сенсорним екраном, тому у вас завжди є доступ до Applied Ballistics Solver (ABS), перемикача, карт TopoActive, програм для фітнесу і т.д. Смарт-годинник Garmin Tactix 7 AMOLED має рейтинг водонепроникності 10 ATM і відповідає стандарту MIL-STD-810 із захисту від тепла, ударів та води.
Ліхтарик
З цим наручним пристроєм Garmin Ви можете зробити свої шляхи помітними, незважаючи на темряву за допомогою трансфлективного світла. Крім того, через GPS ви можете поділитися своєю позицією, ви також можете налаштувати свої географічні позиції для використання в навігації, він також сумісний із системами Глонасс та Галілео. Крім того, ви можете отримати доступ до звітів про погоду та погодні умови (у тому числі вітер, видимість та атмосферний тиск). Якщо ви любите фізичні вправи, за допомогою цього електронного обладнання ви зможете отримати доступ до рекомендацій із програми вправ, оскільки вона відстежує частоту серцевих скорочень, гідратацію та кількість кисню у вашому тілі.
Автономність
Термін служби батареї: в режимі смарт-годин до 31 дня (11 днів постійно); у режимі GPS до 82 годин (58 годин постійно). Усі супутникові системи: до 62 годин (48 годин постійно). Всі супутникові системи + багатодіапазонні: до 38 годин (30 годин постійно). Усі супутникові системи+музика: до 17 години. Максимальна батарея GPS: до 145 годин. Експедиційний GPS: до 27 днів. Режим годинника заощадження: до 41 дня.
Особливості
- Вбудований зелений чи білий ліхтарик. Щоб допомогти вам орієнтуватися в умовах низького освітлення, вбудований ліхтарик із декількома світлодіодами забезпечує швидкий доступ до яскравого, стійкого променя зеленого чи білого світла.
- Можливість нічного бачення – легко перемикайтеся між денним та нічним виглядом з екрана, який можна прочитати за допомогою окулярів нічного бачення.
- Прихований режим. При збереженні працездатності годинника прихований режим припиняє зберігати та передавати дані про ваше GPS-положення, а також відключає бездротове підключення та зв`язок.
- Перемикач знищення – якщо безпека стає проблемою, перемикач знищення стирає з пристрою всю пам`ять користувача.
- Режим Jumpmaster – ця функція працює для розрахунку точок викиду на великій висоті відповідно до військових правил та допомагає направити вас до мети після стрибка.
- Формат із двома позиціями. Легко синхронізуйте своє місцезнаходження з іншими, бачачи на одному екрані як універсальну меркаторську поперечну, так і військову систему координат.
- Спроектовані дорожні точки – встановлюйте та зберігайте віддалені географічні позиції, щоб пізніше використовувати їх для навігації.
- Мисливська активність - відстежуйте своє полювання і відзначайте специфічні для полювання колії прямо на годиннику.
- Пряма навігація – навігація прямо до місця або дорожньої точки у всесвітній аеронавігаційній базі даних. Або виберіть Найближчий, щоб увімкнути шлях до найближчого аеропорту.
- Звіти про погоду – доступ до погоди в авіації, включаючи радар NEXRAD, зведення METAR та TAF, щоб побачити вітер, видимість, атмосферний тиск та багато іншого.
Ліхтарик
З цим наручним пристроєм Garmin Ви можете зробити свої шляхи помітними, незважаючи на темряву за допомогою трансфлективного світла. Крім того, через GPS ви можете поділитися своєю позицією, ви також можете налаштувати свої географічні позиції для використання в навігації, він також сумісний із системами Глонасс та Галілео. Крім того, ви можете отримати доступ до звітів про погоду та погодні умови (у тому числі вітер, видимість та атмосферний тиск). Якщо ви любите фізичні вправи, за допомогою цього електронного обладнання ви зможете отримати доступ до рекомендацій із програми вправ, оскільки вона відстежує частоту серцевих скорочень, гідратацію та кількість кисню у вашому тілі.
Автономність
Термін служби батареї: в режимі смарт-годин до 31 дня (11 днів постійно); у режимі GPS до 82 годин (58 годин постійно). Усі супутникові системи: до 62 годин (48 годин постійно). Всі супутникові системи + багатодіапазонні: до 38 годин (30 годин постійно). Усі супутникові системи+музика: до 17 години. Максимальна батарея GPS: до 145 годин. Експедиційний GPS: до 27 днів. Режим годинника заощадження: до 41 дня.
Особливості
- Вбудований зелений чи білий ліхтарик. Щоб допомогти вам орієнтуватися в умовах низького освітлення, вбудований ліхтарик із декількома світлодіодами забезпечує швидкий доступ до яскравого, стійкого променя зеленого чи білого світла.
- Можливість нічного бачення – легко перемикайтеся між денним та нічним виглядом з екрана, який можна прочитати за допомогою окулярів нічного бачення.
- Прихований режим. При збереженні працездатності годинника прихований режим припиняє зберігати та передавати дані про ваше GPS-положення, а також відключає бездротове підключення та зв`язок.
- Перемикач знищення – якщо безпека стає проблемою, перемикач знищення стирає з пристрою всю пам`ять користувача.
- Режим Jumpmaster – ця функція працює для розрахунку точок викиду на великій висоті відповідно до військових правил та допомагає направити вас до мети після стрибка.
- Формат із двома позиціями. Легко синхронізуйте своє місцезнаходження з іншими, бачачи на одному екрані як універсальну меркаторську поперечну, так і військову систему координат.
- Спроектовані дорожні точки – встановлюйте та зберігайте віддалені географічні позиції, щоб пізніше використовувати їх для навігації.
- Мисливська активність - відстежуйте своє полювання і відзначайте специфічні для полювання колії прямо на годиннику.
- Пряма навігація – навігація прямо до місця або дорожньої точки у всесвітній аеронавігаційній базі даних. Або виберіть Найближчий, щоб увімкнути шлях до найближчого аеропорту.
- Звіти про погоду – доступ до погоди в авіації, включаючи радар NEXRAD, зведення METAR та TAF, щоб побачити вітер, видимість, атмосферний тиск та багато іншого.
Відео
Відгуки покупців про Смарт-годинник Garmin Tactix 7 AMOLED Edition Premium Tactical (010-02931-01)