Смарт-годинник Garmin Venu 3s Soft Gold Stainless Steel Bezel with French Gray Case and Silicone Band (010-02785-02)
Артикул: 599928
Арт. 599928
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
18 584 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
9
5
10
18 584 ₴
В наявності
18 584 ₴
В наявності
від 1 859 ₴ / міс
9
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
5
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 05.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Сумісність з ОС - iOS, Android OS
/ Тип матриці - AMOLED
/ Час автономної роботи - до 10 днів
/ SIM-карта - відсутня
/ Підтримка безконтактних платежів (NFC) - з NFC
/ Водонепроникність - WR50 (5 ATM)
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Смарт-годинник Garmin Venu 3s Soft Gold Stainless Steel Bezel with French Gray Case and Silicone Band (010-02785-02)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейси з'єднання: | Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ |
| Сумісність з ОС: | iOS, Android OS |
| Дизайн: | класичний |
| Вбудована пам'ять: | 8 ГБ |
| Серія | |
| Серія годинників: | Garmin Venu 3s |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 1.2" |
| Роздільна здатність екрану: | 390 х 390 |
| Тип матриці: | AMOLED |
| Форма дисплея: | кругла |
| Скло: | Corning Gorilla Glass 3 |
| Батарея | |
| Час автономної роботи: | до 10 днів |
| Оснащення | |
| Спосіб оповіщення: | вібрація, звуковий сигнал |
| SIM-карта: | відсутня |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC): | з NFC |
| Змінний ремінець: | можливість заміни ремінця |
| Супутникова навігація: | GPS, Galileo, GLONASS |
| Датчики | |
| Акселерометр: | є |
| Гіроскоп: | є |
| Пульсометр: | є |
| Барометр: | є |
| Вміст кисню у крові: | є |
| Лічильник биття серця: | є |
| Лічильник калорій: | є |
| Крокомір: | є |
| Функції та особливості | |
| Водонепроникність: | WR50 (5 ATM) |
| Будильник: | є |
| Вібромотор: | є |
| Відтворення музики через Bluetooth: | є |
| Контроль денної активності: | є |
| Компас: | є |
| Спортивні: | так |
| Трекінг сну: | є |
| Управління музичним плеєром: | є |
| Повідомлення | |
| SMS: | є |
| Виклики: | є |
| Месенджери та соціальні мережі: | є |
| Фізичні характеристики ремінця | |
| Матеріал ремінця: | полімер, силікон |
| Розмір ремінця: | 110 - 175 мм |
| Колір ремінця: | Gray |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Колір корпусу: | Gold |
| Розміри корпусу: | 41 х 41 х 12 мм |
| Вага: | 40 г |
| Матеріал корпусу: | метал |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Смарт-годинник Garmin Venu 3s Soft Gold Stainless Steel Bezel with French Gray Case and Silicone Band (010-02785-02)
Познайомтесь зі справжнім собою!
З автономною роботою до 10 днів Venu 3S надає ціліснішу картину вашого здоров’я.
Годинник не просто відстежує, скільки часу ви спали. Ви дізнаєтесь про якість свого сну і про те, скільки ще вам потрібно поспати. Ви також побачите, що виснажує і заряджає енергією ваше тіло.
Ви дізнаєтесь про якість свого сну і про те, скільки ще вам потрібно поспати.
Понад 30 спортивних додатків, анімовані тренування та Garmin Coach дозволять тренуватись ефективно.
Створений для вашого типу активності Venu 3S може відстежувати поштовхи та має вбудовані тренування, розроблені для людей в інвалідних візках
Venu 3S пропонує розширені функції для здоров’я та фітнесу, можливість здійснювати дзвінки та надсилати текстові повідомлення1. Це більше, ніж просто смартгодинник. Це ваш особистий тренер на зап’ясті, який буде підтримувати вас у досягненні будь-якої мети.
Яскравий 1,2-дюймовий сенсорний дисплей AMOLED.
До 10 днів автономної роботи в режимі смартгодинника.
Детальна інформація про здоров’я та гарне самопочуття.
Розширені функції для фітнесу та спорту.
Працює з додатком Garmin Connect на смартфонах IPhone та Android.
Легкий 41-міліметровий корпус з безелем з нержавіючої сталі.
Моніторинг енергії Body Battery.
Відстежуйте рівень енергії у вашому тілі протягом дня та знайте, коли ваш організм заряджений і готовий до активності, а коли виснажений і потребує підзарядки за допомогою спокійного сну. Отримайте більше інформації та особистих спостережень про те, як сон, денний відпочинок, щоденна активність та високий рівень стресу впливають на вашу енергію2.
Інструктор зі сну.
Отримайте оцінку сну та персональні інструкції щодо того, скільки часу вам потрібно виділити на сон і як ви можете його покращити. Відстежуйте різні фази сну, денний сон, переглядайте ключові показники за період сну, такі як стан ВСР, щоб краще зрозуміти стан свого здоров’я.
Вбудовані спортивні програми.
Відстежуйте свою активність, скориставшись більше ніж 30 попередньо завантаженими GPS-додатками та спортивними програмами для закритих приміщень, включаючи ходьбу, біг, їзду на велосипеді, плавання в басейні, вправи для людей в інвалідних візках та багато інших.
Вбудований динамік та мікрофон.
У парі з сумісним смартфоном здійснюйте та приймайте телефонні виклики прямо зі свого годинника. Щоб відповідати на текстові повідомлення з годинника використовуйте голосовий помічник смартфона.
Користь від тренувань та час відновлення.
Краще зрозумійте, як кожне тренування впливає на ваш організм і скільки часу вам потрібно для відновлення, щоб ви могли прийняти будь-який фітнес-виклик.
Ранковий звіт.
Отримуйте огляд вашого сну, відновлення, записів у календарі, стану серцевого ритму та багато іншої інформації, щойно прокинувшись. Ранковий звіт можна налаштувати так, щоб він відображав лише ту інформацію, яку ви хочете бачити.
З автономною роботою до 10 днів Venu 3S надає ціліснішу картину вашого здоров’я.
Годинник не просто відстежує, скільки часу ви спали. Ви дізнаєтесь про якість свого сну і про те, скільки ще вам потрібно поспати. Ви також побачите, що виснажує і заряджає енергією ваше тіло.
Ви дізнаєтесь про якість свого сну і про те, скільки ще вам потрібно поспати.
Понад 30 спортивних додатків, анімовані тренування та Garmin Coach дозволять тренуватись ефективно.
Створений для вашого типу активності Venu 3S може відстежувати поштовхи та має вбудовані тренування, розроблені для людей в інвалідних візках
Venu 3S пропонує розширені функції для здоров’я та фітнесу, можливість здійснювати дзвінки та надсилати текстові повідомлення1. Це більше, ніж просто смартгодинник. Це ваш особистий тренер на зап’ясті, який буде підтримувати вас у досягненні будь-якої мети.
Яскравий 1,2-дюймовий сенсорний дисплей AMOLED.
До 10 днів автономної роботи в режимі смартгодинника.
Детальна інформація про здоров’я та гарне самопочуття.
Розширені функції для фітнесу та спорту.
Працює з додатком Garmin Connect на смартфонах IPhone та Android.
Легкий 41-міліметровий корпус з безелем з нержавіючої сталі.
Моніторинг енергії Body Battery.
Відстежуйте рівень енергії у вашому тілі протягом дня та знайте, коли ваш організм заряджений і готовий до активності, а коли виснажений і потребує підзарядки за допомогою спокійного сну. Отримайте більше інформації та особистих спостережень про те, як сон, денний відпочинок, щоденна активність та високий рівень стресу впливають на вашу енергію2.
Інструктор зі сну.
Отримайте оцінку сну та персональні інструкції щодо того, скільки часу вам потрібно виділити на сон і як ви можете його покращити. Відстежуйте різні фази сну, денний сон, переглядайте ключові показники за період сну, такі як стан ВСР, щоб краще зрозуміти стан свого здоров’я.
Вбудовані спортивні програми.
Відстежуйте свою активність, скориставшись більше ніж 30 попередньо завантаженими GPS-додатками та спортивними програмами для закритих приміщень, включаючи ходьбу, біг, їзду на велосипеді, плавання в басейні, вправи для людей в інвалідних візках та багато інших.
Вбудований динамік та мікрофон.
У парі з сумісним смартфоном здійснюйте та приймайте телефонні виклики прямо зі свого годинника. Щоб відповідати на текстові повідомлення з годинника використовуйте голосовий помічник смартфона.
Користь від тренувань та час відновлення.
Краще зрозумійте, як кожне тренування впливає на ваш організм і скільки часу вам потрібно для відновлення, щоб ви могли прийняти будь-який фітнес-виклик.
Ранковий звіт.
Отримуйте огляд вашого сну, відновлення, записів у календарі, стану серцевого ритму та багато іншої інформації, щойно прокинувшись. Ранковий звіт можна налаштувати так, щоб він відображав лише ту інформацію, яку ви хочете бачити.
Відгуки покупців про Смарт-годинник Garmin Venu 3s Soft Gold Stainless Steel Bezel with French Gray Case and Silicone Band (010-02785-02)