Смарт-годинник Mibro GT Dark Metal
Артикул: 599472
Арт. 599472
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
7
4
10
Акція! Весняний розпал цін! Застосуй промокод HRUSH3 та отримай додаткову знижку 3% від вказаної ціни!
Період акції: з 04.05.2026 по 17.05.2026Усі товари акції
В наявності
В наявності
від 380 ₴ / міс
7
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 11.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Водонепроникність - WR50 (5 ATM)
/ Тип матриці - AMOLED
/ Час автономної роботи - до 8 днів
/ Сумісність з ОС - iOS, Android OS
/ SIM-карта - відсутня
/ Підтримка безконтактних платежів (NFC) - без NFC
/ Матеріал ремінця - силікон
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Смарт-годинник Mibro GT Dark Metal
| Серія | |
|---|---|
| Серія годинників: | Mibro GT |
| Функції та особливості | |
| Водонепроникність: | WR50 (5 ATM) |
| Будильник: | є |
| Виклик голосового помічника: | є |
| Спортивні: | так |
| Трекінг сну: | є |
| Управління музичним плеєром: | є |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 1.43" |
| Роздільна здатність екрану: | 466 х 466 |
| Тип матриці: | AMOLED |
| Форма дисплея: | кругла |
| Батарея | |
| Час автономної роботи: | до 8 днів |
| Основнi характеристики | |
| Інтерфейси з'єднання: | Bluetooth 5.3 |
| Сумісність з ОС: | iOS, Android OS |
| Дизайн: | класичний |
| Оснащення | |
| SIM-карта: | відсутня |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC): | без NFC |
| Змінний ремінець: | можливість заміни ремінця |
| Супутникова навігація: | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Датчики | |
| Акселерометр: | є |
| Пульсометр: | є |
| Вміст кисню у крові: | є |
| Крокомір: | є |
| Повідомлення | |
| SMS: | є |
| Виклики: | є |
| Фізичні характеристики ремінця | |
| Матеріал ремінця: | силікон |
| Розмір ремінця: | 22 мм |
| Колір ремінця: | Dark Gray |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Колір корпусу: | Dark Gray |
| Розміри корпусу: | 46 x 46 x 11.5 мм |
| Вага: | 57.4 г |
| Матеріал корпусу: | метал, пластик |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Смарт-годинник Mibro GT Dark Metal
Корпус смарт-годинника Mibro GT виконаний з нержавіючої сталі 316L та армованого полімеру в темному металевому відтінку, з діаметром 46 мм і товщиною 11.56 мм. Основний ремінець зі шкіри важить 57.4 г разом з корпусом, а додатковий силіконовий – 63.7 г. Ремінці шириною 22 мм замінюються просто, а вологозахист 5 ATM підтримує активності у воді.
Екран AMOLED забезпечує роздільну здатність 466x466 пікселів при щільності ~326 ppi, з функцією Always-On Display і анімацією 60 Гц. Яскравість до 600 ніт зберігає видимість на яскравому світлі. Здоров`я відстежується через моніторинг пульсу, SpO2, стресу, сну та дихання.
Доступно понад 100 режимів для спорту, включно з бігом, плаванням, HIIT і зимовими видами. GNSS з системами GPS та Galileo фіксує маршрути точно. AI-асистент обробляє голосові команди, генерує циферблати та керує сповіщеннями.
Bluetooth 5.3 підтримує дзвінки з годинника та синхронізацію з додатками. Інструменти на кшталт календаря, погоди чи таймера спрощують щоденні задачі. Автономність сягає 8 днів у стандартному режимі або 15 годин з GPS.
Екран AMOLED забезпечує роздільну здатність 466x466 пікселів при щільності ~326 ppi, з функцією Always-On Display і анімацією 60 Гц. Яскравість до 600 ніт зберігає видимість на яскравому світлі. Здоров`я відстежується через моніторинг пульсу, SpO2, стресу, сну та дихання.
Доступно понад 100 режимів для спорту, включно з бігом, плаванням, HIIT і зимовими видами. GNSS з системами GPS та Galileo фіксує маршрути точно. AI-асистент обробляє голосові команди, генерує циферблати та керує сповіщеннями.
Bluetooth 5.3 підтримує дзвінки з годинника та синхронізацію з додатками. Інструменти на кшталт календаря, погоди чи таймера спрощують щоденні задачі. Автономність сягає 8 днів у стандартному режимі або 15 годин з GPS.
Відгуки покупців про Смарт-годинник Mibro GT Dark Metal