Сотейник Kela Kerros 1.9л 24 см (11567)
Артикул: 540232
Арт. 540232
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 30.03.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Матеріал корпусу - алюміній
/ Внутрішнє покриття - антипригарне
/ Технологія внутрішнього покриття - Greblon Non-Stick C3+
/ Матеріал ручки - бакеліт
/ Вага - 0.925 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Сотейник Kela Kerros 1.9л 24 см (11567)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | сотейник |
| Основнi характеристики | |
| Матеріал корпусу: | алюміній |
| Діаметр: | 24 см |
| Внутрішнє покриття: | антипригарне |
| Технологія внутрішнього покриття: | Greblon Non-Stick C3+ |
| Матеріал ручки: | бакеліт |
| Наявність кришки: | без кришки |
| Сумісність | |
| З газовими плитами: | так |
| З електричними плитами: | так |
| З індукційними плитами: | так |
| Особливості | |
| Миття в посудомийній машині: | так |
| Отвір для підвішування: | так |
| Фізичні характеристики | |
| Висота стінки: | 7 см |
| Товщина стінки: | 5 мм |
| Колір корпусу: | чорний |
| Вага: | 0.925 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Сотейник Kela Kerros 1.9л 24 см (11567)
Сотейник KELA Kerros з литого алюмінію с 3-шаровим антипригарним покриттям Greblon-Non-Stick-C3 + від компанії Weilburger. Це покриття відоме своїми видатними антипригарними властивостями, високою стійкістю до стирання та подряпин. Товщина стінок – 5 мм. Підходить для всіх типів плит, в т.ч. індукційних. Сотейник KELA Kerros можна мити в посудомийній машині.
Відгуки покупців про Сотейник Kela Kerros 1.9л 24 см (11567)