Сотейник з кришкою MasterPro Indigo 28 см (BGMP-7981)
Артикул: 540596
Арт. 540596
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 15.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Матеріал корпусу - алюміній
/ Внутрішнє покриття - антипригарне
/ Технологія внутрішнього покриття - Xylan Plus
/ Матеріал ручки - бакеліт
/ З'ємна ручка - так
/ Вага - 2.3 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Сотейник з кришкою MasterPro Indigo 28 см (BGMP-7981)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | сотейник |
| Основнi характеристики | |
| Матеріал корпусу: | алюміній |
| Діаметр: | 28 см |
| Внутрішнє покриття: | антипригарне |
| Технологія внутрішнього покриття: | Xylan Plus |
| Матеріал ручки: | бакеліт |
| Наявність кришки: | з кришкою |
| Матеріал кришки: | скло |
| Сумісність | |
| З газовими плитами: | так |
| З електричними плитами: | так |
| З індукційними плитами: | так |
| Особливості | |
| З'ємна ручка: | так |
| Фізичні характеристики | |
| Висота стінки: | 9 см |
| Колір корпусу: | чорний |
| Вага: | 2.3 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Сотейник з кришкою MasterPro Indigo 28 см (BGMP-7981)
Сотейник MasterPro Indigo (BGMP-7981) виготовлений із литого алюмінію.
Підходить не тільки для смаження, а й для варіння, гасіння, запікання.
Має 2 шари антипригарного покриття XYLAN PLUS, що має високу стійкість до подряпин.
Для продовження терміну служби виробу рекомендується мити вручну.
Підходить не тільки для смаження, а й для варіння, гасіння, запікання.
Має 2 шари антипригарного покриття XYLAN PLUS, що має високу стійкість до подряпин.
Для продовження терміну служби виробу рекомендується мити вручну.
Відгуки покупців про Сотейник з кришкою MasterPro Indigo 28 см (BGMP-7981)