Сотейник з кришкою Tefal Emotion+ 26 см (E3337145)
Артикул: 602964
Арт. 602964
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
2 699 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
17
9
15
2 699 ₴
В наявності
2 699 ₴
В наявності
від 159 ₴ / міс
17
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
9
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
15
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 15.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Матеріал корпусу - алюміній
/ Внутрішнє покриття - антипригарне (титанове)
/ Технологія внутрішнього покриття - Extra Life X5
/ Матеріал ручки - нержавіюча сталь
/ Індикатор нагріву - так
/ Вага - 2.1 кг
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Сотейник з кришкою Tefal Emotion+ 26 см (E3337145)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | сотейник |
| Основнi характеристики | |
| Матеріал корпусу: | алюміній |
| Діаметр: | 26 см |
| Внутрішнє покриття: | антипригарне (титанове) |
| Технологія внутрішнього покриття: | Extra Life X5 |
| Матеріал ручки: | нержавіюча сталь |
| Наявність кришки: | з кришкою |
| Матеріал кришки: | скло |
| Сумісність | |
| З газовими плитами: | так |
| З електричними плитами: | так |
| З індукційними плитами: | так |
| Використання в духовій шафі: | так |
| Особливості | |
| Індикатор нагріву: | так |
| Миття в посудомийній машині: | так |
| Отвір для підвішування: | так |
| Фізичні характеристики | |
| Висота стінки: | 8.5 см |
| Колір корпусу: | нержавіюча сталь |
| Вага: | 2.1 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Сотейник з кришкою Tefal Emotion+ 26 см (E3337145)
Сотейник із кришкою Excellence+ від Tefal поєднує корпус із нержавіючої сталі та антипригарне покриття Extra Life X5, що забезпечує стійкість до зношування під час щоденного використання. Індикатор нагрівання Thermo-Signal стає повністю червоним при досягненні оптимальної температури для початку приготування. Індукційне дно забезпечує рівномірне розподілення тепла при приготуванні на різних типах плит. Поєднання нержавіючої сталі та бакеліту знижує передачу тепла в зону хвату.
Відгуки покупців про Сотейник з кришкою Tefal Emotion+ 26 см (E3337145)