Стабілізатор REAL-EL Stab Energy-500 Black
Артикул: 453576
Арт. 453576
-6%
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
6
3
6
В наявності
В наявності
від 284 ₴ / міс
6
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 30.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип стабілізатора - релейний
/ Потужність повна, ВА - 500
/ Потужність номінальна, Вт - 400
/ Тип підключення стабілізатора - вилка
/ Матеріал - метал
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Стабілізатор REAL-EL Stab Energy-500 Black
| Тип | |
|---|---|
| Тип стабілізатора: | релейний |
| Призначення | |
| Для комп'ютерів: | так |
| Для побутової техніки: | так |
| Для котлів: | так |
| Технічні характеристики | |
| Потужність повна, ВА: | 500 |
| Потужність номінальна, Вт: | 400 |
| Діапазон вхідної напруги: | 140-260 В |
| Вихідна напруга: | 220 В ± 10% |
| Вхідна частота: | 50 Гц |
| Вихідна частота: | 50 Гц / 60 Гц |
| Похибка стабілізації: | 10 % |
| Монтаж: | підлоговий |
| Підключення | |
| Тип підключення стабілізатора: | вилка |
| Вихідні роз'єми: | розетка |
| Кількість вихідних роз'ємів: | 1 |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання: | є |
| Захист від перегріву: | є |
| Захист від перевантаження: | є |
| Захист від зниженої напруги: | є |
| Особливості | |
| Ручка для перенесення: | є |
| Дисплей: | є |
| Клас пило- та вологозахисту: | IP20 |
| Індикація: | є |
| Вольтметр: | цифровий |
| Атмосферні показники | |
| Температура довкілля: | 0-40 °С |
| Відносна вологість (без конденсату): | 0-90 % |
| Фізичні характеристики | |
| Розміри виробу, мм: | 220 х 145 х 120 мм |
| Вага: | 1.9 кг |
| Колір: | чорний |
| Матеріал: | метал |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Стабілізатор REAL-EL Stab Energy-500 Black
Стабілізатор напруги мережі REAL-EL STAB ENERGY-500 призначено для забезпечення якісним і стабільним електроживленням різних споживачів в умовах великих за значенням та тривалістю відхилень напруги електричної мережі від номінальної, захисту пристроїв-споживачів від перевантаження, від дії високочастотних та імпульсних перешкод.
LED дисплей відображає вхідну/вихідну напругу
Тороїдальний трансформатор з автоматичним захистом від перенавантаження
Затримка вмикання після відновлення напруги в мережі 180 сек
Zero-cross технологія перемикання
Мікропроцесорне управління
Максимальний захист від високої напруги, низької напруги, короткого замикання, перегріву та перенавантаження
LED дисплей відображає вхідну/вихідну напругу
Тороїдальний трансформатор з автоматичним захистом від перенавантаження
Затримка вмикання після відновлення напруги в мережі 180 сек
Zero-cross технологія перемикання
Мікропроцесорне управління
Максимальний захист від високої напруги, низької напруги, короткого замикання, перегріву та перенавантаження
Відгуки покупців про Стабілізатор REAL-EL Stab Energy-500 Black
Зоряна
05.03.2026
Товар супер .Доставлено швидко.Дякую.💙💛
Віта
28.12.2025
Покупкою задоволена. Доставлено швидко.