Стабілізатор REAL-EL Stab Slim-1000 White
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Тип | |
|---|---|
| Тип стабілізатора: | релейний |
| Призначення | |
| Для побутової техніки: | так |
| Технічні характеристики | |
| Потужність повна, ВА: | 1000 |
| Потужність номінальна, Вт: | 800 |
| Діапазон вхідної напруги: | 140-260 В |
| Вихідна напруга: | 220 В ± 8% |
| Вхідна частота: | 50 Гц |
| Вихідна частота: | 50 Гц |
| Запобіжник: | Захисний запобіжник |
| Кількість фаз: | 1 |
| Похибка стабілізації: | 8 % |
| Монтаж: | настінний |
| Підключення | |
| Тип підключення стабілізатора: | вилка |
| Вихідні роз'єми: | розетка |
| Кількість вихідних роз'ємів: | 1 |
| Захист | |
| Захист від високовольтних імпульсів: | є |
| Захист від короткого замикання: | є |
| Захист від перегріву: | є |
| Захист від перевантаження: | є |
| Захист від підвищеної напруги: | є |
| Захист від зниженої напруги: | є |
| Особливості | |
| Дисплей: | є |
| Клас пило- та вологозахисту: | IP20 |
| Індикація: | є |
| Вольтметр: | цифровий |
| Атмосферні показники | |
| Температура довкілля: | 0-40 °С |
| Відносна вологість (без конденсату): | 10-90 % |
| Фізичні характеристики | |
| Розміри виробу, мм: | 330 х 160 х 60 мм |
| Вага: | 3.2 кг |
| Колір: | білий |
| Матеріал: | метал |
Особливості
Тонкий металевий корпус з можливістю фіксування на стіні
Захист пристроїв-споживачів від підвищеної і зниженої вхідної напруги, високочастотних і імпульсних перешкод
Захист стабілізатора від перевантаження і короткого замикання
Широкий діапазон вхідної напруги 140-260 В
Висока точність стабілізації вихідної напруги
Мікропроцесорне управління
Цифрові індикатори вхідної і вихідної напруги
Тороїдальний трансформатор з вбудованим оновлюваним захистом від перегріву
Функція «Пауза» для затримки подачі електроживлення (протягом 6 або 180 с) після його відновлення
Відгуки покупців про Стабілізатор REAL-EL Stab Slim-1000 White
Дякую продавцю за дуже швидку доставку( за один день). Щодо стабілізатора, то не можу оцінити його роботу відмінно. Застосовую стабілізатор лише для котла. На паузі 6 він не виконує свою функцію- не встигає стабілізувати напругу. , на паузі 180 стабілізує інколи, в більшості він показує напругу вихідну на рівні вхідної. Функцію реле не було можливості перевірити, так як не було критичної напруги в мережі.
Добрий день! Дякуємо вам за детальний відгук про стабілізатор REAL-EL Stab Slim-1000 White та високу оцінку нашої швидкої доставки. Стабілізатор цієї серії має обмежену швидкість реакції та точність вирівнювання, тому на паузі 6 секунд він дійсно може не встигати повноцінно стабілізувати напругу, особливо при частих коротких просадках. На паузі 180 секунд пристрій більше орієнтований на захист від критичних коливань, тому вихідна напруга часто наближена до вхідної, якщо відхилення в мережі не виходять за робочий діапазон стабілізатора. Ваші зауваження щодо роботи з котлом обов’язково передамо виробнику, щоб вони могли врахувати це при подальших оновленнях лінійки.