Сушильна машина Beko DF7412PB
Артикул: 457306
Арт. 457306
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 23.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип сушіння - тепловий насос
/ Максимальне завантаження - 7 кг
/ Клас енергоспоживання - А++
/ Тип двигуна - колекторний
/ Тип управління - електронне
/ Габарити (ШхВхГ) - 597х846х537 мм
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Сушильна машина Beko DF7412PB
| Тип | |
|---|---|
| Тип завантаження: | фронтальний |
| Тип сушіння: | тепловий насос |
| Основнi характеристики | |
| Максимальне завантаження: | 7 кг |
| Клас енергоспоживання: | А++ |
| Рівень шуму: | 64 дБ |
| Тип двигуна: | колекторний |
| Оснащення | |
| Дисплей: | є |
| Шланг для відведення конденсату: | входить до комплекту постачання |
| Підсвічування сушильного барабана: | без підсвічування |
| Тип зливу: | вбудований контейнер + підключення до каналізації |
| Індикація заповнення ємності для конденсату: | є |
| Керування | |
| Тип управління: | електронне |
| Відкладений старт: | є |
| Smart-управління: | відсутнє |
| Установка ступеня сушіння: | є |
| Налаштування часу сушіння: | є |
| Захист | |
| Блокування від дітей: | є |
| Конструктивні особливості | |
| Установка в колону: | відсутня |
| Перенавішування дверей: | відсутнє |
| Програми | |
| Кількість програм: | 15 |
| Програми: | бавовна сушка під праску, бавовна Еко, бавовна сушка в шафу, бавовна екстрасушка, синтетика сушка в шафу, джинси, освіжити, 30', 10', спортивні речі, мікс, гігієнічна, делікатні тканини, експрес |
| Обробка парою: | відсутня |
| Фізичні параметри | |
| Габарити (ШхВхГ): | 597х846х537 мм |
| Колір: | білий |
| Вага: | 39.5 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Сушильна машина Beko DF7412PB
Сушильна машина Beko, тепловий насос, 7кг, A++, 51см, дисплей, білий. Делікатне та економне сушіння речей у сушильній машині з технологією теплового насоса. Завдяки цій ефективній технології вам не потрібно підключати сушильну машину до води, а вона не видує повітря в приміщення. Теплообмінник у таких машинах працює на фреоні, що значно ефективніше ніж звичайні сушильні машини та дозволяє економити ресурси та гроші (порівняно з іншими типами сушильних автоматів).
Великий барабан AQUAWAVE.
Спеціальна хвиляста форма поверхні зменшує площу контакту речей із барабаном, завдяки чому речі не псуються через надмірне тертя, а процес сушіння відбувається делікатніше та швидше.
Великий барабан AQUAWAVE.
Спеціальна хвиляста форма поверхні зменшує площу контакту речей із барабаном, завдяки чому речі не псуються через надмірне тертя, а процес сушіння відбувається делікатніше та швидше.
Відгуки покупців про Сушильна машина Beko DF7412PB