Сушильна машина Electrolux EW7D495UDU
Артикул: 607945
Арт. 607945
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
38 699 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
6
38 699 ₴
В наявності
38 699 ₴
В наявності
від 6 450 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 13.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип сушіння - тепловий насос
/ Максимальне завантаження - 9 кг
/ Клас енергоспоживання - А+++
/ Тип двигуна - інверторний
/ Тип управління - електронне
/ Габарити (ШхВхГ) - 596х850х636 мм
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Сушильна машина Electrolux EW7D495UDU
| Тип | |
|---|---|
| Тип завантаження: | фронтальний |
| Тип сушіння: | тепловий насос |
| Основнi характеристики | |
| Максимальне завантаження: | 9 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Рівень шуму: | 63 дБ |
| Тип двигуна: | інверторний |
| Оснащення | |
| Дисплей: | є |
| Шланг для відведення конденсату: | входить до комплекту постачання |
| Підсвічування сушильного барабана: | є |
| Тип зливу: | вбудований контейнер + підключення до каналізації |
| Індикація заповнення ємності для конденсату: | є |
| Керування | |
| Тип управління: | електронне |
| Відкладений старт: | є |
| Smart-управління: | відсутнє |
| Установка ступеня сушіння: | є |
| Налаштування часу сушіння: | є |
| Захист | |
| Блокування від дітей: | є |
| Конструктивні особливості | |
| Установка в колону: | є |
| Перенавішування дверей: | відсутнє |
| Програми | |
| Кількість програм: | 12 |
| Програми: | бавовна, завершальне сушіння вовняних виробів, змішана білизна, програма за часом тепла і холодна, протиалергічна/гігієна, пуховий одяг, пухові ковдри, рушники, синтетика, сорочки/блузи, спортивний одяг, супер 40, тонкі тканини, супер 40 |
| Обробка парою: | відсутня |
| Фізичні параметри | |
| Габарити (ШхВхГ): | 596х850х636 мм |
| Колір: | антрацит |
| Вага: | 50 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Сушильна машина Electrolux EW7D495UDU
Сушильна машина Electrolux EW7D495UDU — це володарка високих стандартів у догляді за вашим одягом. Завдяки тепловому насосу та класу енергоспоживання A+++, вона здатна обробити до 9 кг білизни, споживаючи лише 550 Вт. Така ефективність гарантує не лише відмінну турботу про ваш гардероб, але й заощадження на електроенергії.
Інноваційна технологія SensiCare автоматично налаштовує час та споживання електроенергії завдяки датчикам, які точно вимірюють температуру та вологість кожного завантаження. Це запобігає перегріву та дозволяє зберегти структуру тканин, зокрема делікатних, як-от шовк та вовна. Цьому сприяє система DelicateCare, що адаптує температуру та рух барабана, забезпечуючи ніжне сушіння та підтверджена сертифікацією Woolmark.
Озбройтеся впевненістю завдяки циклу «Гігієна», що при температурі понад 60 °C виконує одночасну сушку й дезінфекцію, знищуючи до 99,9% бактерій та вірусів. Машина пропонує 12 програм та 12 режимів сушіння, включаючи супер сухе, режим “в шафу”, під праску та освіження. З об`ємом барабана 118 л і глибиною 63.6 см, ця модель ідеально поєднує ефективність та практичність, гарантуючи бездоганний результат і довговічний захист вашого одягу.
Інноваційна технологія SensiCare автоматично налаштовує час та споживання електроенергії завдяки датчикам, які точно вимірюють температуру та вологість кожного завантаження. Це запобігає перегріву та дозволяє зберегти структуру тканин, зокрема делікатних, як-от шовк та вовна. Цьому сприяє система DelicateCare, що адаптує температуру та рух барабана, забезпечуючи ніжне сушіння та підтверджена сертифікацією Woolmark.
Озбройтеся впевненістю завдяки циклу «Гігієна», що при температурі понад 60 °C виконує одночасну сушку й дезінфекцію, знищуючи до 99,9% бактерій та вірусів. Машина пропонує 12 програм та 12 режимів сушіння, включаючи супер сухе, режим “в шафу”, під праску та освіження. З об`ємом барабана 118 л і глибиною 63.6 см, ця модель ідеально поєднує ефективність та практичність, гарантуючи бездоганний результат і довговічний захист вашого одягу.
Відгуки покупців про Сушильна машина Electrolux EW7D495UDU