Телевiзор 2E 2E-55A88H
Артикул: 498824
Арт. 498824
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
24 999 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
6
24 999 ₴
В наявності
24 999 ₴
В наявності
від 4 167 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 18.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрана - 55"
/ Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160)
/ Технологія дисплея - Mini-LED
/ Частота оновлення - 60 Гц
/ Smart TV - зі Smart TV
/ Потужність звуку - 2 х 10 Вт
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Телевiзор 2E 2E-55A88H
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрана: | 55" |
| Роздільна здатність екрану: | 4K UHD (3840х2160) |
| Технологія дисплея: | Mini-LED |
| Частота оновлення: | 60 Гц |
| Контрастність: | 5000:1 |
| Кут огляду: | 178° /178° |
| Яскравість: | 1000 кд/м2 |
| Оснащення | |
| Цифровой тюнер: | DVB-T2/S2 |
| VESA: | 400 х 300 |
| Smart TV: | зі Smart TV |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 1.5 ГБ |
| Внутрішня пам'ять: | 8 ГБ |
| Звук | |
| Потужність звуку: | 2 х 10 Вт |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi: | є |
| Bluetooth: | є |
| Діапазон частот Wi-Fi: | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Роз'єми | |
| Роз'єми: | HDMI/AV/USB |
| Операційна система | |
| Операційна система: | WebOS |
| Енергоефективність | |
| Енергоспоживання: | 60 Вт |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | чорний |
| Вага без підставки: | 16.2 кг |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ): | 1230x785x245 мм |
| Вага з підставкою: | 16.3 кг |
| Комплектація | |
| Комплект постачання: | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Телевiзор 2E 2E-55A88H
Рідкокристалічний телевізор 2E-55A88H оснащений MiniLED-панеллю 55" із функцією локального затемнення забезпечить цілковито нові враження від перегляду. На екрані з роздільною здатністю 3 840 х 2 160 завдяки показникам яскравості 1 000 кд/м2 і контрастності 5 000:1 створюється неймовірно реалістичне зображення, яке захоплює з першого погляду. Широкі кути огляду 178°/178° і співвідношення сторін екрана 16:9 подарують можливість насолодитися деталізованим зображенням із будь-якої точки приміщення. З використанням технології відтворення відео із частотою розгортання панелі 60 Гц зображення на екрані є ще більш плавним і природним.
Звукова гармонія
У моделі 2E-55A88H звук точно синхронізується із зображенням. Потужні динаміки забезпечують гармонійне відтворення звуку та зображення на екрані. Номінальної потужності 20 Вт достатньо для будь-якого приміщення, аби почути глибину звучання.
Безліч контенту в одному місці
Цю модель оснащено WebOS – потужною та інтуїтивно зрозумілою операційною системою, яка надає доступ до широкого спектра потокових служб, застосунків та онлайн-контенту.
Підключення відповідно до потреб
2E-55A88H – це Smart TV, який пропонує підключення Wi-Fi і Bluetooth, надаючи змогу користувачам транслювати улюблений контент і підключати різні бездротові пристрої.
Важливі деталі
Елегантний мінімалістський дизайн і мінісвітлодіодне підсвічування поліпшують візуальну привабливість телевізора. Завдяки тонкій рамці чорного кольору він стане стильним акцентом будь-якого приміщення – чи то вітальня, чи то спальня. Із надійним кріпленням VESA (400 х 300) не буде жодних проблем щодо вибору місця для встановлення.
Звукова гармонія
У моделі 2E-55A88H звук точно синхронізується із зображенням. Потужні динаміки забезпечують гармонійне відтворення звуку та зображення на екрані. Номінальної потужності 20 Вт достатньо для будь-якого приміщення, аби почути глибину звучання.
Безліч контенту в одному місці
Цю модель оснащено WebOS – потужною та інтуїтивно зрозумілою операційною системою, яка надає доступ до широкого спектра потокових служб, застосунків та онлайн-контенту.
Підключення відповідно до потреб
2E-55A88H – це Smart TV, який пропонує підключення Wi-Fi і Bluetooth, надаючи змогу користувачам транслювати улюблений контент і підключати різні бездротові пристрої.
Важливі деталі
Елегантний мінімалістський дизайн і мінісвітлодіодне підсвічування поліпшують візуальну привабливість телевізора. Завдяки тонкій рамці чорного кольору він стане стильним акцентом будь-якого приміщення – чи то вітальня, чи то спальня. Із надійним кріпленням VESA (400 х 300) не буде жодних проблем щодо вибору місця для встановлення.
Відгуки покупців про Телевiзор 2E 2E-55A88H