Телевiзор Bravis 24K4100H
Артикул: 610284
Арт. 610284
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
4 199 ₴
Безкоштовна доставка
5
3
5
4 199 ₴
В наявності
4 199 ₴
В наявності
від 840 ₴ / міс
5
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
5
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 31.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрана - 24"
/ Роздільна здатність екрану - HD (1366х768)
/ Технологія дисплея - LED
/ Частота оновлення - 60 Гц
/ Smart TV - без Smart TV
/ Потужність звуку - 16 Вт
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Телевiзор Bravis 24K4100H
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрана: | 24" |
| Роздільна здатність екрану: | HD (1366х768) |
| Технологія дисплея: | LED |
| Частота оновлення: | 60 Гц |
| Час відгуку: | 11.5 мс |
| Контрастність: | 1200:1 |
| Кут огляду: | 178° /178° |
| Яскравість: | 180 кд/м2 |
| Тип матриці: | VA |
| Покриття екрана: | глянсове |
| Оснащення | |
| Цифровой тюнер: | DVB-T/C/T2 |
| VESA: | 100 х 100 |
| Smart TV: | без Smart TV |
| Підтримувані формати | |
| Відео: | H.265, H.264, AVI, MP4, MKV |
| Аудіо: | MP3 |
| Фото: | JPG, JPEG, BMP, PNG |
| Звук | |
| Потужність звуку: | 16 Вт |
| Технології звуку: | Dolby Digital |
| Роз'єми | |
| Роз'єми: | 2хHDMI, USB, RF-in, mini Jack, CI |
| Додатково | |
| Підтримка NTFS: | є |
| Операційна система | |
| Операційна система: | без ОС |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | чорний |
| Розміри без підставки (ШхВхГ): | 542х319х80 мм |
| Вага без підставки: | 2.4 кг |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ): | 542х373х160 мм |
| Вага з підставкою: | 3.2 кг |
| Комплектація | |
| Комплект постачання: | ніжки, пульт дистанційного керування, батарейки, шнур живлення, інструкція, гарантійний талон |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Телевiзор Bravis 24K4100H
BRAVIS 24K4100H - це компактний та сучасний телевізор, який ідеально підходить для невеликих кімнат, кухонь чи спальних поміщень. Модель поєднує стильний дизайн із зручним інтерфейсом, що забезпечує комфортний перегляд у будь-яких умовах. Лаконічний корпус і тонкі рамки роблять телевізор естетично привабливим і легко вписуються в будь-який інтер`єр. Просте управління та інтуїтивне меню забезпечують швидкий доступ до налаштувань та джерел сигналу, а сучасні технології оптимізують якість зображення та звуку для максимальної зручності користувача. Модель підходить для повсякденного перегляду телевізійних програм та використання з мультимедійними пристроями, забезпечуючи стабільну роботу та приємні враження від зображення.
Відгуки покупців про Телевiзор Bravis 24K4100H