Телевізор Grifon Diva DV32HSB
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрана: | 32" |
| Роздільна здатність екрану: | HD (1366х768) |
| Технологія дисплея: | LED |
| Частота оновлення: | 60 Гц |
| Час відгуку: | 8 мс |
| Контрастність: | 1200:1 |
| Кут огляду: | 178° /178° |
| Яскравість: | 200 кд/м2 |
| Процесор зображення: | G31MP2 |
| Оснащення | |
| Цифровой тюнер: | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| VESA: | 200 х 100 |
| Smart TV: | зі Smart TV |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 1.5 ГБ |
| Внутрішня пам'ять: | 8 ГБ |
| Підтримувані формати | |
| Відео: | MPEG-1/2/4, H.264, HEVC |
| Аудіо: | AC3, HEAAC |
| Фото: | JPG, PNG, BMP |
| Звук | |
| Потужність звуку: | 2 х 10 Вт |
| Технології звуку: | Dolby Audio |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi: | є |
| Bluetooth: | є |
| Діапазон частот Wi-Fi: | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Версія Bluetooth: | 5.1 |
| Роз'єми | |
| Роз'єми: | 2хRF, AV, CI/CI+, 2хHDMI, 2хUSB, Earphone Jack, Ethernet Input, SPDIF Output |
| Додатково | |
| Голосове керування: | є (пульт) |
| Відстань між ніжками: | 709.5 мм |
| Підтримка NTFS: | є |
| Операційна система | |
| Операційна система: | Google TV |
| Енергоефективність | |
| Енергоспоживання: | 60 Вт |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | чорний |
| Розміри без підставки (ШхВхГ): | 718.2х425.8х85.2 мм |
| Вага без підставки: | 3.3 кг |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ): | 718.2х479.1х188.3 мм |
| Вага з підставкою: | 3.37 кг |
| Комплектація | |
| Комплект постачання: | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Модель пульту: | Voice Remote / 8A |
Телевізор Grifon Diva DV32HSB










Відгуки покупців про Телевізор Grifon Diva DV32HSB
Телевизор прибув доволі швидко. Сам тв. сподобалася.Дякую всім причетним.
Вперше користуємоь технікою гріфон раніше про таку не знали і не чули, але повірили відгукам і ризикнули. Хороше якісне зображення, смарт працює без затримок. Купували для кухні, але вже придивилися більшу діагональ у вітальню, сподобався телевізор всім. Хвилювалися що дешевий і якість буде не дуже, але виявилось що ціна не вплинула і телевізор відповідає по якості дорогому.
Безрамковий красивий телевізор з гарним зобраенням. Зображення звук, Smart все добре. Задоволений
Честно кажучи мало чим відрізянється від інших телевізорів, все те саме що і у всіх, показує нормально як всі, звук, функція смарт ті є, все працює все в порядку. Якість зображення, звуку, функцій, все прекрасно. Так само і магазин стандартна процедура, доставка. телевізор отримав з гарантією, з повною комплектацією без дефектів.