Телевізор Haier H55S80FUX
Артикул:  582627
Арт.  582627
Безкоштовна доставка
4
У кошику
4
Діагональ екрана - 55" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - QLED / Частота оновлення - 60 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 2 х 12 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 55"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: QLED
Частота оновлення: 60 Гц
Процесор зображення: CA55
Тип матриці: VA
Покриття екрана: глянсове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T/T2/C/S/S2
VESA: 300 х 300
Smart TV: зі Smart TV
Пам'ять
Внутрішня пам'ять: 32 Гб
Звук
Потужність звуку: 2 х 12 Вт
Технології звуку: Dolby Digital
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.1
Роз'єми
Роз'єми: 4хHDMI, 2хUSB, LAN, mini Jack, S/PDIF, CI, RF-in
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Операційна система
Операційна система: Google TV
Енергоефективність
Енергоспоживання: 165 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1226х709.4x82.7 мм
Вага без підставки: 10.3 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1226х758.4x277.2 мм