Телевізор Kivi 55U820KB
Діагональ екрана - 55" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - QLED / Частота оновлення - 60 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 2 х 12 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 55"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: QLED
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 8 мс
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T/C/T2
VESA: 300 х 300
Smart TV: зі Smart TV
Пам'ять
Внутрішня пам'ять: 8 ГБ
Звук
Потужність звуку: 2 х 12 Вт
Технології звуку: Dolby Atmos, Dolby Digital
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.1
Роз'єми
Роз'єми: 3хHDMI, 2хUSB, LAN, mini Jack
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Відстань між ніжками: 855 мм
Технологія MEMC: є
Операційна система
Операційна система: Google TV
Енергоефективність
Енергоспоживання: 182 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1226x720x89 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1226xх773х278 мм