Телевізор LG 55QNED70A6A
Діагональ екрана - 55" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - QNED / Частота оновлення - 60 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 2 х 10 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 55"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: QNED
Частота оновлення: 60 Гц
Процесор зображення: alpha 7 AI 4K Gen8
Покриття екрана: антивідблискове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T/T2/C/S2
VESA: 300 х 200
Smart TV: зі Smart TV
Підтримувані формати
Аудіо: AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Звук
Потужність звуку: 2 х 10 Вт
Технології звуку: Dolby Digital
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.0
Роз'єми
Роз'єми: 3хHDMI, USB, CI, LAN, SPDIF, 2хRF
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Операційна система
Операційна система: WebOS
Енергоефективність
Енергоспоживання: 86 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1236x718x67.9 мм
Вага без підставки: 11.5 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1236х772х235 мм