Телевізор LG 55QNED80A6A
Діагональ екрана - 55" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - QNED / Частота оновлення - 60 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 2 х 10 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 55"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: QNED
Частота оновлення: 60 Гц
Процесор зображення: alpha 7 AI 4K Gen8
Покриття екрана: антивідблискове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T2/C/S2
VESA: 300 х 300
Smart TV: зі Smart TV
Звук
Потужність звуку: 2 х 10 Вт
Технології звуку: AI Sound Pro
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.1
Роз'єми
Роз'єми: 3хHDMI, 2хUSB, LAN, RF-in, S/PDIF, CI
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Операційна система
Операційна система: WebOS
Енергоефективність
Енергоспоживання: 75 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1236x716x29.7 мм
Вага без підставки: 14.9 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1236х783х257 мм