Телевізор LG OLED55B56LA
Діагональ екрана - 55" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - OLED / Частота оновлення - 120 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 2 х 20 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 55"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: OLED
Частота оновлення: 120 Гц
Час відгуку: 0.1 мс
Процесор зображення: alpha 8 AI Gen2
Покриття екрана: глянсове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T/T2/C/S/S2
VESA: 300 х 200
Smart TV: зі Smart TV
Підтримувані формати
Аудіо: AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Звук
Потужність звуку: 2 х 20 Вт
Технології звуку: AI Sound, Clear Voice Pro
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.3
Роз'єми
Роз'єми: 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI, RF-in
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Операційна система
Операційна система: WebOS
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1228x708x45.9 мм
Вага без підставки: 14.3 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1228х772х235 мм