Телевізор LG OLED55C54LA
Діагональ екрана - 55" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - OLED / Частота оновлення - 120 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 2 х 40 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 55"
Частота оновлення: 120 Гц
Процесор зображення: alpha 9 AI 4K Gen8
Покриття екрана: глянсове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T/T2/C/S2
VESA: 300 х 200
Smart TV: зі Smart TV
Підтримувані формати
Аудіо: AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Звук
Потужність звуку: 2 х 40 Вт
Технології звуку: Dolby Atmos, Dolby Digital
Роз'єми
Роз'єми: 4хHDMI, 3хUSB, LAN, mini Jack, RF-in, S/PDIF
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1222х703х45.1 мм
Вага без підставки: 14.1 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1222х757х230 мм