Телевізор LG OLED55G54LW
Діагональ екрана - 55" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - OLED / Частота оновлення - 120 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 60 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 55"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: OLED
Частота оновлення: 120 Гц
Процесор зображення: alpha 11 AI Gen2
Покриття екрана: глянсове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T2/C/S/S2
VESA: 300 х 200
Smart TV: зі Smart TV
Звук
Потужність звуку: 60 Вт
Технології звуку: Dolby Atmos, Dolby Digital
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.3
Роз'єми
Роз'єми: 4хHDMI, 3хUSB, LAN
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Операційна система
Операційна система: WebOS
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1222х703х27.2 мм
Вага без підставки: 16.8 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1222х787х263 мм