Телевiзор LG OLED77B56LA
Артикул: 578972
Арт. 578972
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 02.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрана - 77"
/ Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160)
/ Технологія дисплея - OLED
/ Частота оновлення - 120 Гц
/ Smart TV - зі Smart TV
/ Потужність звуку - 20 Вт
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Телевiзор LG OLED77B56LA
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрана: | 77" |
| Роздільна здатність екрану: | 4K UHD (3840х2160) |
| Технологія дисплея: | OLED |
| Частота оновлення: | 120 Гц |
| Кут огляду: | 178° /178° |
| Процесор зображення: | alpha 8 AI Gen2 |
| Покриття екрана: | глянсове |
| Оснащення | |
| Цифровой тюнер: | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| VESA: | 300 х 200 |
| Smart TV: | зі Smart TV |
| Підтримувані формати | |
| Аудіо: | AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Звук | |
| Потужність звуку: | 20 Вт |
| Технології звуку: | Dolby Atmos, AI Sound Pro |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi: | є |
| Bluetooth: | є |
| Діапазон частот Wi-Fi: | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Версія Bluetooth: | 5.3 |
| Роз'єми | |
| Роз'єми: | 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI, RF-in |
| Додатково | |
| Підтримка HDR: | є |
| Голосове керування: | є (пульт) |
| Операційна система | |
| Операційна система: | WebOS |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | чорний |
| Розміри без підставки (ШхВхГ): | 1719x989x50.9 мм |
| Вага без підставки: | 22.9 кг |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ): | 1719x1057x319 мм |
| Вага з підставкою: | 23.5 кг |
| Комплектація | |
| Комплект постачання: | телевізор, ніжки, пульт дистанційного керування, документація |
| Модель пульту: | Magic Remote (MR25) |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Телевiзор LG OLED77B56LA
LG OLED77B56LA — 77-дюймовий OLED-телевізор із роздільною здатністю 4K UHD і частотою оновлення 120 Гц. Працює на платформі WebOS, підтримує HDR і сучасні ігрові функції. Виконаний у чорному кольорі.
Завдяки десятиріччю інновацій з’явився розумніший і швидший ШІ процесор alpha 8 Gen2
Наш процесор із вбудованим ШІ здатен розпізнавати контент за жанром. На основі цього, він автоматично підбирає оптимальні налаштування зображення для кращої глибини та деталізації.
Ідеальний чорний колір навіть у світлих і темних приміщеннях
Ідеальний чорний колір сертифікований UL та забезпечує справжній рівень чорного, покращуючи яскравість і контрастність, незалежно від того, чи навколо вас яскраво, чи темно.
Оживляйте кожен кадр за допомогою AI Picture Pro
Технології AI Super Upscaling та OLED Dynamic Tone Mapping аналізують елементи кожного кадру, щоб підвищити роздільну здатність, яскравість, глибину та чіткість зображення.
Розумний пошук з штучним інтелектом
Запитайте свого телевізора будь-що. Вбудований штучний інтелект розпізнає ваш голос і швидко надає персоналізовані рекомендації на ваші запити. Ви також можете отримати додаткові результати та рішення за допомогою Microsoft Copilot.
AI Picture Wizard
Розширені алгоритми аналізують 1,6 мільярда можливих варіантів зображення, щоб вивчити ваші вподобання. Відповідно до ваших виборів телевізор формує персоналізоване зображення саме для вас.
AI Sound Wizard
Виберіть звук, який вам подобається, із добірки звукових кліпів. З 40 мільйонів параметрів штучний інтелект створює індивідуальний звуковий профіль, налаштований відповідно до ваших уподобань.
Динамічний підсилювач звуку на базі процесора з ШІ
Розумна обробка з ШІ дарує потужне, глибоке звучання, що повністю занурює у події на екрані.
LG OLED TV відображає чоловіка на мотоциклі з фіолетовими абстрактними колами, що виходять з-під керма для візуалізації звукової емісії.
Гра на вищому рівні
Насолоджуйтесь іграми на найвищому рівні завдяки сумісності з G-Sync, часу відгуку пікселя 0,1 мс і підтримці AMD FreeSync Premium. Грайте без затримок і розмиття руху.
Найкращий телевізор OLED для фільмів
Насолоджуйтеся переглядом фільмів у домашньому кінотеатрі в режимі FILMMAKER MODE з функцією компенсації навколишнього освітлення, яка підлаштовується під навколишнє освітлення для забезпечення якості зображення, що відповідає найвищим стандартам кінематографістів.
Dolby Vision і Ambient FILMMAKER MODE
Насолоджуйтеся кіно так, як задумав режисер, завдяки Dolby Vision і FILMMAKER MODE з компенсацією навколишнього освітлення, який адаптується до навколишнього середовища й зберігає візуальні ефекти максимально наближеними до початкового вигляду.
Dolby Atmos
Дозвольте реалістичному об’ємному звуку огорнути вас з усіх боків — ви відчуєте себе в самому центрі подій.
Завдяки десятиріччю інновацій з’явився розумніший і швидший ШІ процесор alpha 8 Gen2
Наш процесор із вбудованим ШІ здатен розпізнавати контент за жанром. На основі цього, він автоматично підбирає оптимальні налаштування зображення для кращої глибини та деталізації.
Ідеальний чорний колір навіть у світлих і темних приміщеннях
Ідеальний чорний колір сертифікований UL та забезпечує справжній рівень чорного, покращуючи яскравість і контрастність, незалежно від того, чи навколо вас яскраво, чи темно.
Оживляйте кожен кадр за допомогою AI Picture Pro
Технології AI Super Upscaling та OLED Dynamic Tone Mapping аналізують елементи кожного кадру, щоб підвищити роздільну здатність, яскравість, глибину та чіткість зображення.
Розумний пошук з штучним інтелектом
Запитайте свого телевізора будь-що. Вбудований штучний інтелект розпізнає ваш голос і швидко надає персоналізовані рекомендації на ваші запити. Ви також можете отримати додаткові результати та рішення за допомогою Microsoft Copilot.
AI Picture Wizard
Розширені алгоритми аналізують 1,6 мільярда можливих варіантів зображення, щоб вивчити ваші вподобання. Відповідно до ваших виборів телевізор формує персоналізоване зображення саме для вас.
AI Sound Wizard
Виберіть звук, який вам подобається, із добірки звукових кліпів. З 40 мільйонів параметрів штучний інтелект створює індивідуальний звуковий профіль, налаштований відповідно до ваших уподобань.
Динамічний підсилювач звуку на базі процесора з ШІ
Розумна обробка з ШІ дарує потужне, глибоке звучання, що повністю занурює у події на екрані.
LG OLED TV відображає чоловіка на мотоциклі з фіолетовими абстрактними колами, що виходять з-під керма для візуалізації звукової емісії.
Гра на вищому рівні
Насолоджуйтесь іграми на найвищому рівні завдяки сумісності з G-Sync, часу відгуку пікселя 0,1 мс і підтримці AMD FreeSync Premium. Грайте без затримок і розмиття руху.
Найкращий телевізор OLED для фільмів
Насолоджуйтеся переглядом фільмів у домашньому кінотеатрі в режимі FILMMAKER MODE з функцією компенсації навколишнього освітлення, яка підлаштовується під навколишнє освітлення для забезпечення якості зображення, що відповідає найвищим стандартам кінематографістів.
Dolby Vision і Ambient FILMMAKER MODE
Насолоджуйтеся кіно так, як задумав режисер, завдяки Dolby Vision і FILMMAKER MODE з компенсацією навколишнього освітлення, який адаптується до навколишнього середовища й зберігає візуальні ефекти максимально наближеними до початкового вигляду.
Dolby Atmos
Дозвольте реалістичному об’ємному звуку огорнути вас з усіх боків — ви відчуєте себе в самому центрі подій.
Відгуки покупців про Телевiзор LG OLED77B56LA