Телевiзор Mystery MTV-5060UDT2
Артикул: 486035
Арт. 486035
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
12 899 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
12 899 ₴
В наявності
12 899 ₴
В наявності
від 4 300 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 01.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 50"
/ Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160)
/ Частота оновлення - 60 Гц
/ Технологія дисплея - LED
/ Цифровой тюнер - ATV/DVB-T/T2/C
/ Smart TV - зі Smart TV
/ Потужність звуку - 2 х 10 Вт
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Телевiзор Mystery MTV-5060UDT2
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 50" |
| Роздільна здатність екрану: | 4K UHD (3840х2160) |
| Частота оновлення: | 60 Гц |
| Технологія дисплея: | LED |
| Час відгуку: | 9.5 мс |
| Контрастність: | 5000:1 |
| Кут огляду: | 178° /178° |
| Яскравість: | 220 кд/м2 |
| Оснащення | |
| Цифровой тюнер: | ATV/DVB-T/T2/C |
| VESA: | 200 х 200 |
| Smart TV: | зі Smart TV |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 1.5 ГБ |
| Внутрішня пам'ять: | 8 Гб |
| Підтримувані формати | |
| Відео: | AVI, MPEG |
| Аудіо: | MP3 |
| Фото: | JPG, JPEG, BMP, PNG |
| Звук | |
| Потужність звуку: | 2 х 10 Вт |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi: | є |
| Діапазон частот Wi-Fi: | 2.4 ГГц |
| Роз'єми | |
| Роз'єми: | 3хHDMI, 2хUSB, LAN, mini Jack, CI+ |
| Операційна система | |
| Операційна система: | Android TV |
| Енергоефективність | |
| Енергоспоживання: | 115 Вт |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | чорний |
| Розміри без підставки (ШхВхГ): | 1125х652х88 мм |
| Вага без підставки: | 8.6 кг |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ): | 1125х700х268 мм |
| Вага з підставкою: | 9.2 кг |
| Комплектація | |
| Комплект постачання: | телевізор, ніжки, пульт дистанційного керування, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Телевiзор Mystery MTV-5060UDT2
50-дюймовий Smart-телевізор з ОС Android 13, LED-підсвічуванням та роздільною здатністю 4K (3840х2160).
Телевізор має цифрові тюнери ATV/DVB-T2/DVB-T/DVB-C, широкі можливості підключення, а також медіаплеєр з підтримкою великої кількості аудіо та відео форматів.
Корпус телевізора виконано з міцного пластику чорного кольору, для управління передбачений пульт-указка, а для зручності є можливість використовувати таймер відключення.
Телевізор має цифрові тюнери ATV/DVB-T2/DVB-T/DVB-C, широкі можливості підключення, а також медіаплеєр з підтримкою великої кількості аудіо та відео форматів.
Корпус телевізора виконано з міцного пластику чорного кольору, для управління передбачений пульт-указка, а для зручності є можливість використовувати таймер відключення.
Відгуки покупців про Телевiзор Mystery MTV-5060UDT2