Телевізор Samsung QE100QN80FUXUA
Артикул:  556632
Арт.  556632
Безкоштовна доставка
8
У кошику
Дивіться на Samsung. Купуйте з вигодою до -30%!
У кошику
8
Діагональ екрана - 100" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - Neo QLED / Частота оновлення - 100 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 30 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 100"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: Neo QLED
Частота оновлення: 100 Гц
Процесор зображення: NQ4 AI Gen2
Покриття екрана: глянсове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T2/C/S2
VESA: 600 х 400
Smart TV: зі Smart TV
Звук
Потужність звуку: 30 Вт
Технології звуку: Dolby Atmos, Q-Symphony
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.3
Роз'єми
Роз'єми: 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, RF-in
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Операційна система
Операційна система: Tizen
Енергоефективність
Енергоспоживання: 175 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 2229.8x1273.4x57.4 мм
Вага без підставки: 59 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 2229.8x1332.4x415.4 мм