Телевізор Samsung QE32LS03CCUXUA
Артикул:  577672
Арт.  577672
Безкоштовна доставка
8
У кошику
Дивіться на Samsung. Купуйте з вигодою до -30%!
У кошику
8
Діагональ екрана - 32" / Роздільна здатність екрану - Full HD (1920х1080) / Технологія дисплея - QLED / Частота оновлення - 50 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 2 х 20 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 32"
Роздільна здатність екрану: Full HD (1920х1080)
Технологія дисплея: QLED
Частота оновлення: 50 Гц
Контрастність: Mega Contrast
Процесор зображення: Hyper Real
Покриття екрана: матове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: зі Smart TV
Звук
Потужність звуку: 2 х 20 Вт
Технології звуку: OTS Lite
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.2
Роз'єми
Роз'єми: 2хHDMI, 2хUSB, CI, S/PDIF, RF-in
Додатково
Підтримка HDR: є
Операційна система
Операційна система: Tizen
Енергоефективність
Енергоспоживання: 31 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 727.3x426.8x25.5 мм
Вага без підставки: 5.1 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 727.3x451.9x143.3 мм
Вага з підставкою: 5.2 кг
Комплектація
Комплект постачання: пульт, підставка, кабель живлення, інструкція
Модель пульту: TM2361F
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Матовий екран
Насолоджуйтесь переглядом без відблисків
Сучасний дизайн The Frame
Створений у дизайні тонкої картинної рамки
Змінна рамка
Більше кольорів, більше стилю, більше вас
Режим «Картина»
Якість зображення
100% колірне охоплення завдяки квантовим точкам