Телевізор Samsung QE42S90FAEXUA
Артикул:  577110
Арт.  577110
Безкоштовна доставка
8
У кошику
Дивіться на Samsung. Купуйте з вигодою до -30%!
У кошику
8
Діагональ екрана - 42" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - OLED / Частота оновлення - 100 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 20 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 42"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: OLED
Частота оновлення: 100 Гц
Процесор зображення: NQ4 AI Gen3
Покриття екрана: глянсове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T2/C/S2
VESA: 200 х 200
Smart TV: зі Smart TV
Звук
Потужність звуку: 20 Вт
Технології звуку: Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.3
Роз'єми
Роз'єми: 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, RF-in
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Підтримка NTFS: є
Операційна система
Операційна система: Tizen
Енергоефективність
Енергоспоживання: 50 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 934.4x542.6x39.5 мм
Вага без підставки: 8.3 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 934.4x606.9x206.3 мм