Телевізор Samsung QE43QN90FAUXUA
Артикул:  556339
Арт.  556339
Безкоштовна доставка
8
У кошику
8
Діагональ екрана - 43" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - Neo QLED / Частота оновлення - 120 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 20 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 43"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: Neo QLED
Частота оновлення: 120 Гц
Процесор зображення: NQ4 AI Gen3
Покриття екрана: матове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T2/C/S2
VESA: 200 х 200
Smart TV: зі Smart TV
Звук
Потужність звуку: 20 Вт
Технології звуку: Dolby Atmos, Q-Symphony
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.3
Роз'єми
Роз'єми: 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, RF-in
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Підтримка NTFS: є
Операційна система
Операційна система: Tizen
Енергоефективність
Енергоспоживання: 53 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 960.8х558.9х26.9 мм
Вага без підставки: 9.4 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 960.8х619.9х220 мм