Телевізор Samsung QE50Q8FAAUXUA
Артикул:  556543
Арт.  556543
Безкоштовна доставка
8
У кошику
Дивіться на Samsung. Купуйте з вигодою до -30%!
У кошику
8
Діагональ екрана - 50" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - QLED / Частота оновлення - 50 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 20 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 50"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: QLED
Частота оновлення: 50 Гц
Контрастність: Mega Contrast
Процесор зображення: Q4 AI Processor
Покриття екрана: глянсове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T2/C/S2
VESA: 200 х 200
Smart TV: зі Smart TV
Підтримувані формати
Відео: AVI, MPEG
Аудіо: MP3, WMA, WAV
Фото: JPEG, BMP, PNG, GIF
Звук
Потужність звуку: 20 Вт
Технології звуку: OTS Lite, Q-Symphony
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.3
Роз'єми
Роз'єми: 3хHDMI, 2хUSB, CI, LAN, mini Jack
Додатково
Підтримка HDR: є
Операційна система
Операційна система: Tizen
Енергоефективність
Енергоспоживання: 57 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1118.3х644.1х25.7 мм
Вага без підставки: 10.9 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1118.3x701.5x238.6 мм