Телевізор Samsung QE50QN80FAUXUA
Артикул:  556573
Арт.  556573
У кошику
Дивіться на Samsung. Купуйте з вигодою до -30%!
У кошику
8
Діагональ екрана - 50" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - Neo QLED / Частота оновлення - 50 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 30 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 50"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: Neo QLED
Частота оновлення: 50 Гц
Процесор зображення: NQ4 AI Gen2
Покриття екрана: глянсове
Звук
Потужність звуку: 30 Вт
Технології звуку: Dolby Atmos, Q-Symphony
Роз'єми
Роз'єми: 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, RF-in
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Енергоефективність
Енергоспоживання: 68 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1114.2x643.6x47.8 мм
Вага без підставки: 12.9 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1114.2x699.3x238.6 мм