Телевізор Samsung QE55LS03FAUXUA
Артикул:  549927
Арт.  549927
У кошику
Дивіться на Samsung. Купуйте з вигодою до -30%!
У кошику
8
Діагональ екрана - 55" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - QLED / Частота оновлення - 100 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 20 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 55"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: QLED
Частота оновлення: 100 Гц
Процесор зображення: NQ4 AI Gen2
Звук
Потужність звуку: 20 Вт
Технології звуку: Dolby Atmos, Q-Symphony
Роз'єми
Роз'єми: 4хHDMI, 2хUSB, LAN
Енергоефективність
Енергоспоживання: 170 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1237x708.8x24.9 мм
Вага без підставки: 16.9 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1237x743.4x227.8 мм