Телевізор Samsung QE55Q7F5AUXUA
Артикул:  556847
Арт.  556847
У кошику
Дивіться на Samsung. Купуйте з вигодою до -30%!
У кошику
8
Діагональ екрана - 55" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - QLED / Частота оновлення - 50 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 20 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 55"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: QLED
Частота оновлення: 50 Гц
Контрастність: Mega Contrast
Процесор зображення: Q4 AI Processor
Покриття екрана: глянсове
Smart TV: зі Smart TV
Підтримувані формати
Аудіо: AAC, AIFF, ALAC, APE, FLAC, M4A, MIDI, MP3, OGG, WMA
Фото: BMP, GIF, JPEG, MPO, PNG
Звук
Потужність звуку: 20 Вт
Технології звуку: Q-Symphony
Роз'єми
Роз'єми: 3хHDMI, USB, LAN, S/PDIF, CI+, AV, RF-in
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Підтримка NTFS: є
Енергоефективність
Енергоспоживання: 84 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1234.1x710.8x60.3 мм
Вага без підставки: 11.3 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1234.1x765.3x247.4 мм
Вага з підставкою: 12.1 кг
Комплектація
Комплект постачання: телевізор, пульт дистанційного керування, документація
Модель пульту: TM2360E
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Розумніший голосовий помічник
Bixby
Насолоджуйтеся звуком, оптимізованим для вашого контенту
Адаптивний звук
Створюйте власні фотошпалери під ваш настрій за допомогою AI
Згенеровані шпалери
Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K
Процесор Q4 AI
Процесор Q4 AI допомагає оптимізувати ваші враження від зображення та звуку на телевізорах 4K.
Мільярд відтінків кольорів
100% колірне охоплення завдяки квантовим точкам