Телевізор Samsung QE55S84FAUXUA
Артикул:  588832
Арт.  588832
Дивіться на Samsung. Купуйте з вигодою до -30%!
Немає в наявності
Немає в наявності
Діагональ екрана - 55" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - OLED / Частота оновлення - 100 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 20 Вт /
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Дисплей
Діагональ екрана: 55"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: OLED
Частота оновлення: 100 Гц
Процесор зображення: NQ4 AI Gen2
Тип матриці: IPS
Покриття екрана: антивідблискове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T2/C/S2
VESA: 300 х 200
Smart TV: зі Smart TV
Підтримувані формати
Аудіо: FLAC, MP3, WAV
Фото: JPEG, BMP, PNG, GIF
Звук
Потужність звуку: 20 Вт
Технології звуку: Dolby Atmos, Q-Symphony
Роз'єми
Роз'єми: 4хHDMI, 2хUSB, LAN, CI+
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Енергоефективність
Енергоспоживання: 240 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1224.6х706.2х33.9 мм
Вага без підставки: 12.2 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1224.6х765х235.3 мм
Вага з підставкою: 12.6 кг
Комплектація
Комплект постачання: телевізор, пульт, підставка, документація
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Потужний NQ4 AI Gen2 Processor використовує 20 нейронних мереж, щоб оптимізувати якість зображення та звуку, надаючи вам неймовірну продуктивність як у потоковому контенті, так і під час ігор або перегляду спортивних заходів. Технології поліпшення зображення, такі як HDR, Ultra Viewing Angle, та Motion Xcelerator 120Hz, гарантують плавність та чіткість зображення навіть у найдинамічніших сценах.
Телевізор оснащений безліччю підключень і інтерфейсів, включаючи 4 HDMI, два USB порти, RJ-45 для стабільного інтернет-з’єднання та вбудований Wi-Fi і Bluetooth для бездротового підключення. Завдяки адаптивному звуку Pro та потужності динаміків 20 Вт, усі ваші аудіосприйняття виведені на новий рівень, передаючи чистоту голосів і збалансованість тонів.