Телевізор Samsung UE32T4510AUXUA
Артикул: 310608
Арт. 310608
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 02.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрана - 32"
/ Роздільна здатність екрану - HD (1366х768)
/ Технологія дисплея - LED
/ Частота оновлення - 900 PQI
/ Smart TV - зі Smart TV
/ Потужність звуку - 2 х 5 Вт
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Телевізор Samsung UE32T4510AUXUA
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрана: | 32" |
| Роздільна здатність екрану: | HD (1366х768) |
| Технологія дисплея: | LED |
| Частота оновлення: | 900 PQI |
| Контрастність: | Mega Contrast |
| Оснащення | |
| Цифровой тюнер: | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| VESA: | 100 х 100 |
| Smart TV: | зі Smart TV |
| Підтримувані формати | |
| Відео: | AVI, MKV, ASF, MP4, 3GP, MOV, FLV, VRO, VOB, PS, TS, SVAF |
| Звук | |
| Потужність звуку: | 2 х 5 Вт |
| Технології звуку: | Dolby Digital Plus |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi: | є |
| Діапазон частот Wi-Fi: | 2.4 ГГц |
| Роз'єми | |
| Роз'єми: | HDMI/USB |
| Додатково | |
| Підтримка HDR: | є |
| Операційна система | |
| Операційна система: | Tizen |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | білий |
| Розміри без підставки (ШхВхГ): | 737.4x438x74.1 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ): | 127х879х500 мм |
| Вага з підставкою: | 4 кг |
| Комплектація | |
| Комплект постачання: | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Телевізор Samsung UE32T4510AUXUA
Отримайте максимум від перегляду ТБ
Платформа Smart Hub і універсальний пульт One Remote (наявність цієї функції може залежати від регіону продажів. Перевірте доступність цієї функції перед використанням.)
Тепер ще розумніше: з інтерфейсом Smart Hub і універсальним пультом One Remote. Весь потрібний контент-вже у вас в руках, від легкого налаштування улюбленої консолі до установки актуальних додатків і перегляду телебачення.
HDR: побачити більше деталей
Підтримка HDR контенту
Технологія High-Dynamic Range розширює відтворений на екрані діапазон колірного спектру, завдяки чому ви бачите найдрібніші деталі зображення навіть в найтемніших сценах.
Технологія PurColor
Дивіться ваш улюблений контент з природною передачею кольору, завдяки чому зображення на екрані не відрізняється від реальності. Випробуйте нові відчуття від перегляду зображення з високою якістю кольору.
Покращена опрацювання деталей зображення
Функція Ultra Clean View
Функція Ultra Clean View дозволяє усунути спотворення зображення, що здійснюється за рахунок використання досконалих алгоритмів аналізу вихідного зображення і поліпшення промальовування найдрібніших деталей.
Зображення оживає
Технологія Contrast Enhancer
Технологія Contrast Enhancer (посилення контрастності) дозволяє оживити зображення за рахунок оптимізації контрастності і створення ефекту глибини сцени на екрані.
Стильний дизайн ТВ
Тонкий дизайн
Завдяки чудовому тонкому дизайну, телевізор гармонійно вписується в декор будь-якого приміщення.
Підтримка AirPlay 2
За допомогою AirPlay 2 ви вперше зможете управляти контентом прямо з девайсів Apple і відразу на великий екран улюбленого Samsung Crystal UHD 4K ТВ. Програвання відеороликів, музики, фотографій і не тільки — легко.
Платформа Smart Hub і універсальний пульт One Remote (наявність цієї функції може залежати від регіону продажів. Перевірте доступність цієї функції перед використанням.)
Тепер ще розумніше: з інтерфейсом Smart Hub і універсальним пультом One Remote. Весь потрібний контент-вже у вас в руках, від легкого налаштування улюбленої консолі до установки актуальних додатків і перегляду телебачення.
HDR: побачити більше деталей
Підтримка HDR контенту
Технологія High-Dynamic Range розширює відтворений на екрані діапазон колірного спектру, завдяки чому ви бачите найдрібніші деталі зображення навіть в найтемніших сценах.
Технологія PurColor
Дивіться ваш улюблений контент з природною передачею кольору, завдяки чому зображення на екрані не відрізняється від реальності. Випробуйте нові відчуття від перегляду зображення з високою якістю кольору.
Покращена опрацювання деталей зображення
Функція Ultra Clean View
Функція Ultra Clean View дозволяє усунути спотворення зображення, що здійснюється за рахунок використання досконалих алгоритмів аналізу вихідного зображення і поліпшення промальовування найдрібніших деталей.
Зображення оживає
Технологія Contrast Enhancer
Технологія Contrast Enhancer (посилення контрастності) дозволяє оживити зображення за рахунок оптимізації контрастності і створення ефекту глибини сцени на екрані.
Стильний дизайн ТВ
Тонкий дизайн
Завдяки чудовому тонкому дизайну, телевізор гармонійно вписується в декор будь-якого приміщення.
Підтримка AirPlay 2
За допомогою AirPlay 2 ви вперше зможете управляти контентом прямо з девайсів Apple і відразу на великий екран улюбленого Samsung Crystal UHD 4K ТВ. Програвання відеороликів, музики, фотографій і не тільки — легко.
Відгуки покупців про Телевізор Samsung UE32T4510AUXUA