Телевізор Samsung UE65U7000FUXUA
Артикул:  556227
Арт.  556227
Безкоштовна доставка
8
У кошику
Дивіться на Samsung. Купуйте з вигодою до -30%!
У кошику
8
Діагональ екрана - 65" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - Mini-LED / Частота оновлення - 50 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 20 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 65"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: Mini-LED
Частота оновлення: 50 Гц
Контрастність: Mega Contrast
Процесор зображення: Crystal Processor 4K
Покриття екрана: глянсове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T/T2/C/S2
VESA: 200 х 200
Smart TV: зі Smart TV
Звук
Потужність звуку: 20 Вт
Технології звуку: OTS Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.3
Роз'єми
Роз'єми: 3хHDMI, USB, CI, LAN
Додатково
Підтримка HDR: є
Операційна система
Операційна система: Tizen
Енергоефективність
Енергоспоживання: 120 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1444.1x831.2x76.8 мм
Вага без підставки: 14.2 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1444.1x882.2x222 мм