Телевізор Samsung UE85U8000FUXUA
Артикул:  556757
Арт.  556757
Безкоштовна доставка
8
У кошику
Дивіться на Samsung. Купуйте з вигодою до -30%!
У кошику
8
Діагональ екрана - 85" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - Mini-LED / Частота оновлення - 50 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 20 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 85"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: Mini-LED
Частота оновлення: 50 Гц
Контрастність: Mega Contrast
Процесор зображення: Crystal Processor 4K
Покриття екрана: глянсове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T/T2/C/S2
VESA: 400 х 300
Smart TV: зі Smart TV
Звук
Потужність звуку: 20 Вт
Технології звуку: OTS Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.3
Роз'єми
Роз'єми: 3хHDMI, USB, CI, LAN
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Операційна система
Операційна система: Tizen
Енергоефективність
Енергоспоживання: 181 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1889.9x1083.5x77 мм
Вага без підставки: 28.7 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1889.9x1132.8x326 мм