Телевiзор Setup 32HSF30
Артикул: 495743
Арт. 495743
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 18.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрана - 32"
/ Роздільна здатність екрану - HD (1366х768)
/ Технологія дисплея - LED
/ Частота оновлення - 60 Гц
/ Smart TV - зі Smart TV
/ Потужність звуку - 20 Вт
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Телевiзор Setup 32HSF30
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрана: | 32" |
| Роздільна здатність екрану: | HD (1366х768) |
| Технологія дисплея: | LED |
| Частота оновлення: | 60 Гц |
| Час відгуку: | 8 мс |
| Контрастність: | 3000:1 |
| Яскравість: | 180 кд/м2 |
| Оснащення | |
| Цифровой тюнер: | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| VESA: | 200 х 100 |
| Smart TV: | зі Smart TV |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 1 ГБ |
| Внутрішня пам'ять: | 8 ГБ |
| Підтримувані формати | |
| Відео: | AVC, VP9, VP8, VP6, H265, H264, MVC, MPEG4, MPEG2 |
| Звук | |
| Потужність звуку: | 20 Вт |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi: | є |
| Діапазон частот Wi-Fi: | 2.4 ГГц |
| Роз'єми | |
| Роз'єми: | HDMI/USB |
| Додатково | |
| Технологія MEMC: | є |
| Операційна система | |
| Операційна система: | Android TV |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | чорний |
| Розміри без підставки (ШхВхГ): | 732х434х75 мм |
| Вага без підставки: | 3.2 кг |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ): | 732х479х191 мм |
| Вага з підставкою: | 3.2 кг |
| Комплектація | |
| Комплект постачання: | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Телевiзор Setup 32HSF30
Відмінне зображення
Формат HD, який підтримує телевізор, подарує вам відмінну деталізацію та чіткість картинки. Отримайте нові відчуття від перегляду улюблених телепередач і кінофільмів.
HDMI
Сучасний мультимедійний інтерфейс HDMI для передачі стисненого потоку аудіо та відео даних. По одному кабелю можлива передача стиснутого цифрового відео та багатоканального звуку зі швидкістю набагато вищою, ніж дозволяли всі попередні варіанти підключення. Одиночний кабель значно спрощує процес встановлення домашніх розважальних систем та гарантує найкращу якість зображення та відтворення звуку.
Формат HD, який підтримує телевізор, подарує вам відмінну деталізацію та чіткість картинки. Отримайте нові відчуття від перегляду улюблених телепередач і кінофільмів.
HDMI
Сучасний мультимедійний інтерфейс HDMI для передачі стисненого потоку аудіо та відео даних. По одному кабелю можлива передача стиснутого цифрового відео та багатоканального звуку зі швидкістю набагато вищою, ніж дозволяли всі попередні варіанти підключення. Одиночний кабель значно спрощує процес встановлення домашніх розважальних систем та гарантує найкращу якість зображення та відтворення звуку.
Відгуки покупців про Телевiзор Setup 32HSF30