Телевізор Tesla 50E655BUS
У кошику
Весняний розпал цін! Застосуй промокод HRUSH5 та отримай додаткову знижку 5% від вказаної ціни!
У кошику
10
Діагональ екрана - 50" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - LED / Частота оновлення - 60 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 2 х 12 Вт /
Дисплей
Діагональ екрана: 50"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: LED
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 6.5 мс
Процесор зображення: Mali-G52
Покриття екрана: глянсове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T/T2/C/S/S2
VESA: 200 х 300
Smart TV: зі Smart TV
Пам'ять
Внутрішня пам'ять: 16 ГБ
Підтримувані формати
Відео: AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB, RM, RMVB, TS
Аудіо: MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3
Фото: JPG, PNG, BMP
Звук
Потужність звуку: 2 х 12 Вт
Технології звуку: Dolby Atmos
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.1
Роз'єми
Роз'єми: 3хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, AV, RF-in, LNB-in
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Технологія MEMC: є
Підтримка NTFS: є
Операційна система
Операційна система: Google TV
Енергоефективність
Енергоспоживання: 100 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1110х639х79 мм
Вага без підставки: 7.5 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1110х689х316 мм
Вага з підставкою: 7.7 кг
Комплектація
Комплект постачання: підставка, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон
Модель пульту: Voice Remote / 8A