Телевiзор Thomson 24HQG3S15CW
Артикул: 600689
Арт. 600689
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
6 999 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
6
6 999 ₴
В наявності
6 999 ₴
В наявності
від 1 167 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 03.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 24"
/ Роздільна здатність екрану - HD (1366х768)
/ Частота оновлення - 60 Гц
/ Технологія дисплея - QLED
/ Цифровой тюнер - DVB-T/T2/C/S/S2
/ Smart TV - зі Smart TV
/ Потужність звуку - 2 х 3 Вт
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Телевiзор Thomson 24HQG3S15CW
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 24" |
| Роздільна здатність екрану: | HD (1366х768) |
| Частота оновлення: | 60 Гц |
| Технологія дисплея: | QLED |
| Кут огляду: | 178° /178° |
| Покриття екрана: | антивідблискове |
| Оснащення | |
| Цифровой тюнер: | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| VESA: | 100 х 100 |
| Smart TV: | зі Smart TV |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 1 Гб |
| Внутрішня пам'ять: | 8 Гб |
| Звук | |
| Потужність звуку: | 2 х 3 Вт |
| Технології звуку: | Dolby Audio |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi: | є |
| Bluetooth: | є |
| Діапазон частот Wi-Fi: | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Роз'єми | |
| Роз'єми: | 3хHDMI, 2хUSB, LAN, mini Jack, Composite AV-in, CI+ |
| Додатково | |
| Підтримка HDR: | є |
| Голосове керування: | є (пульт) |
| Операційна система | |
| Операційна система: | Google TV |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | чорний |
| Розміри без підставки (ШхВхГ): | 535x318x75 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ): | 535x353x151 мм |
| Вага з підставкою: | 2.4 кг |
| Комплектація | |
| Комплект постачання: | телевізор, пульт, підставка, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Телевiзор Thomson 24HQG3S15CW
Покращте свої враження від перегляду за допомогою Thomson Google TV 24" QLED XS з адаптером 12 вольт — ідеального варіанту як для дому, так і для використання в дорозі. Незалежно від того, чи ви відпочиваєте у вітальні, чи подорожуєте в каравані, цей телевізор забезпечує чудову якість зображення, де б ви не були.
Завдяки технології квантових точок, панель QLED пропонує яскраві, реалістичні кольори, глибоку контрастність та добре збалансовану яскравість. Елегантний безрамковий дизайн максимально використовує простір екрана для справді захопливого перегляду — ідеально підходить для кіновечорів, марафонів серіалів або перегляду улюбленого контенту.
Працюючи на операційній системі Google 5.0, ваші потокові програми та підписки об’єднані в одному зручному інтерфейсі. Створюйте кілька профілів користувачів та насолоджуйтесь персоналізованими рекомендаціями, адаптованими до кожного глядача. Завдяки доступу до понад 400 000 фільмів і телешоу, Google Assistant для інтелектуального голосового керування та Google Cast для потокового передавання із сумісних пристроїв, ваші можливості для розваг практично безмежні.
Технологія Dolby Audio забезпечує насичений звук, що наповнює кімнату, та якість зображення відповідають якості. Ергономічний пульт дистанційного керування має м’яке підсвічування, тому ним легко користуватися навіть за умов слабкого освітлення. Крім того, спеціальна кнопка «Улюблені програми» надає вам доступ до найчастіше використовуваних програм одним клацанням миші.
Вбудований потрійний тюнер забезпечує гнучкий прийом через супутник, ефірну антену або кабельне телебачення, надаючи вам доступ до ваших улюблених каналів.
Завдяки технології квантових точок, панель QLED пропонує яскраві, реалістичні кольори, глибоку контрастність та добре збалансовану яскравість. Елегантний безрамковий дизайн максимально використовує простір екрана для справді захопливого перегляду — ідеально підходить для кіновечорів, марафонів серіалів або перегляду улюбленого контенту.
Працюючи на операційній системі Google 5.0, ваші потокові програми та підписки об’єднані в одному зручному інтерфейсі. Створюйте кілька профілів користувачів та насолоджуйтесь персоналізованими рекомендаціями, адаптованими до кожного глядача. Завдяки доступу до понад 400 000 фільмів і телешоу, Google Assistant для інтелектуального голосового керування та Google Cast для потокового передавання із сумісних пристроїв, ваші можливості для розваг практично безмежні.
Технологія Dolby Audio забезпечує насичений звук, що наповнює кімнату, та якість зображення відповідають якості. Ергономічний пульт дистанційного керування має м’яке підсвічування, тому ним легко користуватися навіть за умов слабкого освітлення. Крім того, спеціальна кнопка «Улюблені програми» надає вам доступ до найчастіше використовуваних програм одним клацанням миші.
Вбудований потрійний тюнер забезпечує гнучкий прийом через супутник, ефірну антену або кабельне телебачення, надаючи вам доступ до ваших улюблених каналів.
Відгуки покупців про Телевiзор Thomson 24HQG3S15CW