Телевізор Toshiba 55QA2363DG
Діагональ екрана - 55" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - QLED / Частота оновлення - 60 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 2 х 10 Вт / Версія Android - 11 /
Дисплей
Діагональ екрана: 55"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: QLED
Частота оновлення: 60 Гц
Процесор зображення: Quad core
Тип матриці: DLED
Покриття екрана: матове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T2/C/S2
VESA: 200 х 200
Smart TV: зі Smart TV
Підтримувані формати
Відео: MPG, MPEG, DAT, VOB, MKV, MP4, MOV, FLV, 3GP, AVI
Аудіо: MP3, WMA, WAV
Фото: JPG, JPEG, BMP, PNG
Звук
Потужність звуку: 2 х 10 Вт
Технології звуку: Dolby Audio
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.3
Роз'єми
Роз'єми: 3хHDMI, 2хUSB, LAN, RF-in, mini Jack, CI
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Операційна система
Операційна система: Android TV
Версія Android: 11
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1233х712х87 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1233х776х259 мм