Ваги підлогові Ardesto SCB-965PEONIES
Артикул: 436190
Арт. 436190
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 02.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - звичайні
/ Механізм виміру - електронний
/ Максимальна вага - 150 кг
/ Крок шкали вимірювання - 50 г
/ Одиниці виміру - кілограми, фунти, унції
/ Матеріал платформи - скло
/ Автоувімкнення - є
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ваги підлогові Ardesto SCB-965PEONIES
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | звичайні |
| Основнi характеристики | |
| Механізм виміру: | електронний |
| Максимальна вага: | 150 кг |
| Крок шкали вимірювання: | 50 г |
| Одиниці виміру: | кілограми, фунти, унції |
| Матеріал платформи: | скло |
| Дисплей | |
| Вид дисплея: | звичайний |
| Оснащення | |
| Автоувімкнення: | є |
| Автовимкнення: | є |
| Тип сенсорів: | закриті |
| Живлення | |
| Тип і кількість елементів живлення: | 2хAAA |
| Індикатор заряду батареї: | так |
| Додатково | |
| Додатково: | температура повітря |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 300х300х18 мм |
| Колір: | різнокольоровий |
| Вага: | 1.4 кг |
| Комплектація | |
| Комплектація: | ваги, батарейки, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ваги підлогові Ardesto SCB-965PEONIES
Підлогові ваги з дизайнерським малюнком. Призначені для вимірювання маси тіла та оснащені вбудованим термометром, а також функцією порівняння попередніх результатів. Модель SCB-965PEONIES виконана в ексклюзивному дизайні.
Автовідключення і ввімкнення одним дотиком.
Вбудований термометр навколишнього середовища.
Індикатор низького заряду батареї.
Розмір поверхні: 30х30 см.
Живлення від двох батарейок типу AAA (у комплекті).
Автовідключення і ввімкнення одним дотиком.
Вбудований термометр навколишнього середовища.
Індикатор низького заряду батареї.
Розмір поверхні: 30х30 см.
Живлення від двох батарейок типу AAA (у комплекті).
Відгуки покупців про Ваги підлогові Ardesto SCB-965PEONIES
Галина
26.07.2023
Очень красивые экран небольшого размера но при этом очень понятно все видно, яркий. Показывают без сбоев, не надо включать/выключать . С первого раза видно все. Показатели вроде четкие, не врут.