Ваги підлогові Heinner HBS-BTH180BK
Артикул: 560816
Арт. 560816
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
979 ₴
Безкоштовна доставка
5
3
5
979 ₴
В наявності
979 ₴
В наявності
від 196 ₴ / міс
5
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
5
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 02.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - звичайні
/ Механізм виміру - електронний
/ Максимальна вага - 180 кг
/ Крок шкали вимірювання - 100 г
/ Одиниці виміру - кілограми, грами
/ Матеріал платформи - скло
/ Пам'ять (кількість користувачів) - необмежено
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ваги підлогові Heinner HBS-BTH180BK
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | звичайні |
| Основнi характеристики | |
| Механізм виміру: | електронний |
| Максимальна вага: | 180 кг |
| Крок шкали вимірювання: | 100 г |
| Одиниці виміру: | кілограми, грами |
| Матеріал платформи: | скло |
| Функції | |
| Пам'ять (кількість користувачів): | необмежено |
| Автоматична ідентифікація користувача: | так |
| Синхронізація із пристроєм: | так |
| Дисплей | |
| Вид дисплея: | звичайний |
| Оснащення | |
| Автоувімкнення: | є |
| Автовимкнення: | є |
| Живлення | |
| Тип і кількість елементів живлення: | 4хААА |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 280х280х23 мм |
| Колір: | чорний |
| Вага: | 1.1 кг |
| Віддалене керування | |
| Сумісність пристроїв: | Android / iOS |
| Версія Bluetooth: | Bluetooth 4.2 |
| Синхронізація з додатками: | MovingLife |
| Комплектація | |
| Комплектація: | ваги, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ваги підлогові Heinner HBS-BTH180BK
Ваги для підлоги HBS-BTH180BK застосовуються в домашніх умовах для зважування та відстеження динаміки зміни ваги для всіх членів сім'ї.
Це точні електронні ваги зі скляною платформою. Використання ваги HBS-BTH180BK допомагає швидко визначити вагу користувача, маса якого не перевищує 180 кілограм.
Допустима похибка – до 100 грам – дозволяє чітко простежувати найменші зміни у вазі, що особливо важливо під час спостереження за станом здоров'я дітей, спортсменів та людей, які дотримуються спеціальних дієт.
Це точні електронні ваги зі скляною платформою. Використання ваги HBS-BTH180BK допомагає швидко визначити вагу користувача, маса якого не перевищує 180 кілограм.
Допустима похибка – до 100 грам – дозволяє чітко простежувати найменші зміни у вазі, що особливо важливо під час спостереження за станом здоров'я дітей, спортсменів та людей, які дотримуються спеціальних дієт.
Відгуки покупців про Ваги підлогові Heinner HBS-BTH180BK