Вбудована посудомийна машина Electrolux EEA17200L
Артикул: 600681
Арт. 600681
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
20 399 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
6
20 399 ₴
В наявності
20 399 ₴
В наявності
від 3 400 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 03.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Вид - повногабаритна
/ Кількість комплектів посуду - 13 комплектів
/ Кількість програм миття - 5 програми
/ Клас енергоспоживання - E
/ Тип сушіння - повітряний потік
/ Ширина - 60 см
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вбудована посудомийна машина Electrolux EEA17200L
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | вбудовані |
| Основнi характеристики | |
| Вид: | повногабаритна |
| Кількість комплектів посуду: | 13 комплектів |
| Кількість програм миття: | 5 програми |
| Наявність дисплея: | з дисплеєм |
| Тип управління: | електронне |
| Кількість кошиків: | 3 |
| Технічні характеристики | |
| Клас енергоспоживання: | E |
| Клас ефективності миття: | A |
| Клас ефективності сушіння: | A |
| Тип двигуна: | інверторний |
| Тип сушіння: | повітряний потік |
| Рівень шуму: | 49 дБ |
| Витрати води: за цикл / за рік: | 9.9 л за цикл / 2772 л за рік |
| Індикація | |
| Наявність ополіскувача: | є |
| Наявність солі: | є |
| Функції | |
| Таймер відстрочки старту: | є |
| Звуковий сигнал по завершенню: | є |
| Безпека | |
| Захист від протікання: | є |
| Захист від перепадів напруги: | є |
| Особливості | |
| Третій додатковий кошик: | є |
| Регулювання висоти кошика: | верхнього кошика |
| Програми | |
| Швидка мийка: | є |
| Інтенсивна мийка: | є |
| Еко-режим: | є |
| Інші програми: | 160 мин, 90 мин, быстрая, полоскание, ECO |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ): | 60 х 82-90 х 55 см |
| Колір: | білий |
| Ширина: | 60 см |
| Глибина: | 55 см |
| Висота: | 81.8 см |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вбудована посудомийна машина Electrolux EEA17200L
Втричі краще сушіння з AirDry.
Нова технологія AirDry використовує природний потік повітря для сушіння наприкінці циклу, забезпечуючи до трьох разів вищу ефективність порівняно з системами із закритими дверцятами. Дверцята відчиняються на 10 см наприкінці циклу, забезпечуючи циркуляцію повітря для неперевершених результатів сушіння.
Швидко та ефективно.
Забудьте про очікування. Коли вам потрібно швидко помити невелику кількість посуду, увімкніть 30-хвилинну експрес-програму. Чистота буде ідеальною, а ви заощадите свій час.
Легке встановлення: PerfectFit.
З шарнірами PerfectFit Sliding Hinges ще ніколи не було так просто встановити нову посудомийну машину. Шарніри враховують усі розміри висоти машини, що встановлюється в нішу, та усувають необхідність вирізання плінтусу. Ви можете бути впевнені, що ваш пристрій ідеально впишеться у вашу кухню.
Дверцята відкриваються автоматично.
Наша технологія AirDry закінчує кожний цикл миття подихом свіжого повітря, забезпечуючи втричі ефективніше сушіння, ніж системи із закритими дверцятами. Під час фази сушіння дверцята автоматично відкриваються і завдяки дії повітря тарілки та столові прибори стають абсолютно сухими.
Нова технологія AirDry використовує природний потік повітря для сушіння наприкінці циклу, забезпечуючи до трьох разів вищу ефективність порівняно з системами із закритими дверцятами. Дверцята відчиняються на 10 см наприкінці циклу, забезпечуючи циркуляцію повітря для неперевершених результатів сушіння.
Швидко та ефективно.
Забудьте про очікування. Коли вам потрібно швидко помити невелику кількість посуду, увімкніть 30-хвилинну експрес-програму. Чистота буде ідеальною, а ви заощадите свій час.
Легке встановлення: PerfectFit.
З шарнірами PerfectFit Sliding Hinges ще ніколи не було так просто встановити нову посудомийну машину. Шарніри враховують усі розміри висоти машини, що встановлюється в нішу, та усувають необхідність вирізання плінтусу. Ви можете бути впевнені, що ваш пристрій ідеально впишеться у вашу кухню.
Дверцята відкриваються автоматично.
Наша технологія AirDry закінчує кожний цикл миття подихом свіжого повітря, забезпечуючи втричі ефективніше сушіння, ніж системи із закритими дверцятами. Під час фази сушіння дверцята автоматично відкриваються і завдяки дії повітря тарілки та столові прибори стають абсолютно сухими.
Відгуки покупців про Вбудована посудомийна машина Electrolux EEA17200L