Вбудована посудомийна машина Heinner HDW-BIM45510E++
Артикул: 597932
Арт. 597932
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
11 815 ₴
Безкоштовна доставка
4
3
4
11 815 ₴
В наявності
11 815 ₴
В наявності
від 2 954 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 01.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Вид - вузька
/ Кількість комплектів посуду - 10 комплектів
/ Кількість програм миття - 6 програм
/ Клас енергоспоживання - E
/ Тип сушіння - конденсаційна
/ Ширина - 45 см
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 60 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вбудована посудомийна машина Heinner HDW-BIM45510E++
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | вбудовані |
| Основнi характеристики | |
| Вид: | вузька |
| Кількість комплектів посуду: | 10 комплектів |
| Кількість програм миття: | 6 програм |
| Наявність дисплея: | з дисплеєм |
| Тип управління: | електронне |
| Кількість кошиків: | 2 |
| Технічні характеристики | |
| Клас енергоспоживання: | E |
| Клас ефективності миття: | A |
| Клас ефективності сушіння: | B |
| Тип двигуна: | асинхронний |
| Тип сушіння: | конденсаційна |
| Рівень шуму: | 49 дБ |
| Витрати води: за цикл / за рік: | 9 л за цикл / 1980 л за рік |
| Індикація | |
| Наявність ополіскувача: | є |
| Наявність солі: | є |
| Функції | |
| Таймер відстрочки старту: | є |
| Половинне завантаження: | є |
| Багатофункціональні таблетки: | є |
| Звуковий сигнал по завершенню: | є |
| Безпека | |
| Захист від дітей: | є |
| Захист від протікання: | є |
| Особливості | |
| Регулювання висоти кошика: | верхнього кошика |
| Програми | |
| Швидка мийка: | є |
| Інтенсивна мийка: | є |
| Еко-режим: | є |
| Інші програми: | універсальна, 90 хвилин |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ): | 45 х 82-87 х 58 см |
| Колір: | білий |
| Ширина: | 45 см |
| Глибина: | 55 см |
| Висота: | 82 см |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вбудована посудомийна машина Heinner HDW-BIM45510E++
Вбудована посудомийна машина Heinner HDW-BIM45510E++ — це компактна, тиха та зручна модель, створена для ефективного догляду за посудом у невеликих кухнях. Завдяки ширині 45 см вона ідеально підходить для обмежених просторів, зберігаючи при цьому місткість до 10 комплектів посуду. Машина забезпечує економне споживання води — лише 9 літрів за цикл, а енергоспоживання становить 0.76 кВт·год. Вона підтримує популярні програми миття, зокрема інтенсивну, економічну, експрес і повсякденну, а також має режим половинного завантаження для додаткової економії ресурсів.
Система захисту від протікань, блокування від дітей і наявність таймера відстрочки старту гарантують безпечну та гнучку експлуатацію. Автодозування миючого засобу й підтримка таблеток "все в 1" спрощують догляд, а LED-індикація дає змогу легко контролювати процес миття. Посудомийна машина Heinner HDW-BIM45510E++ поєднує функціональність і сучасний дизайн, забезпечуючи бездоганний результат очищення навіть при щоденному використанні.
Вбудована посудомийна машина Heinner HDW-BIM45510E++ стане надійним помічником на кухні, забезпечуючи чистоту посуду при мінімальних витратах води та енергії. Компактність, сучасні функції та тиха робота роблять її чудовим вибором для щоденного використання.
Система захисту від протікань, блокування від дітей і наявність таймера відстрочки старту гарантують безпечну та гнучку експлуатацію. Автодозування миючого засобу й підтримка таблеток "все в 1" спрощують догляд, а LED-індикація дає змогу легко контролювати процес миття. Посудомийна машина Heinner HDW-BIM45510E++ поєднує функціональність і сучасний дизайн, забезпечуючи бездоганний результат очищення навіть при щоденному використанні.
Вбудована посудомийна машина Heinner HDW-BIM45510E++ стане надійним помічником на кухні, забезпечуючи чистоту посуду при мінімальних витратах води та енергії. Компактність, сучасні функції та тиха робота роблять її чудовим вибором для щоденного використання.
Відгуки покупців про Вбудована посудомийна машина Heinner HDW-BIM45510E++