Вбудований холодильник Beko B1754N
Артикул: 607856
Арт. 607856
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
16 499 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
3
16 499 ₴
В наявності
16 499 ₴
В наявності
від 5 500 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 27.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип холодильника - однокамерний
/ Наявність No Frost - без No Frost
/ Тип компресора - звичайний
/ Клас енергоспоживання - E
/ Корисний об'єм холодильної камери - 97 л
/ Корисний об'єм морозильної камери - 13 л
/ Розмір вбудовування (ШхВхГ) - 560 х 870-880 х 575 мм
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вбудований холодильник Beko B1754N
| Тип | |
|---|---|
| Тип холодильника: | однокамерний |
| Основнi характеристики | |
| Загальний обсяг (корисний): | 110 л |
| Кількість камер: | 2 |
| Кількість дверей: | 1 |
| Наявність No Frost: | без No Frost |
| Розташування морозильної камери: | внутрішнє |
| Рівень шуму: | 35 дБ |
| Тип ручок: | приховані |
| Автономне збереження холоду: | 9 годин |
| Компресор | |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Тип компресора: | звичайний |
| Керування | |
| Тип керування: | механічне |
| Енергоефективність | |
| Клас енергоспоживання: | E |
| Особливості | |
| Перевішування дверей: | є |
| Холодильне відділення | |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 97 л |
| Система розморожування холодильної камери: | статична |
| Кількість полиць / Матеріал полиць: | 3 шт / загартоване скло |
| Дверні кошики: | 3 шт |
| Полиця для пляшок: | є |
| Контейнер для овочів: | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 13 л |
| Система розморожування морозильної камери: | статична |
| Потужність заморожування: | 2.6 кг/сутки |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | білий |
| Габарити (ВхШхГ): | 85.5х54х55 см |
| Розмір вбудовування (ШхВхГ): | 560 х 870-880 х 575 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вбудований холодильник Beko B1754N
Технологія MinFrost, що зменшує обмерзання.
Через намерзання льоду продукти в холодильнику злипаються, а пристрій споживає більше електроенергії. Спеціальна система випаровування MinFrost мінімізує обмерзання всередині холодильника. Це означає, що заморожені продукти зберігатимуться довше, споживатиметься менше електроенергії, а розморожувати холодильник знадобиться рідше.
Дверцята зі змінним напрямком відкривання залежно від дизайну кухні.
На деяких кухнях дверцята холодильника мають відчинятися лише в певному напрямку. З перенавішуваними дверцятами ви зможете встановити петлі зліва чи справа та самостійно вирішити, у яку сторону відчинятиметься холодильник. Крім того, ви можете поставити два холодильники поряд і встановити петлі так, щоб дверцята в них відчинялися в протилежних напрямках.
Міцні скляні полиці.
Завдяки полицям із загартованого скла вам не доведеться хвилюватися щоразу, коли ви ставите в холодильник велику та важку каструлю. Ці полиці вироблені із загартованого скла й витримують навантаження до 25 кг. Вони захищені від тріщин і подряпин набагато краще за звичайне скло, тому ви зможете без проблем зберігати на них важкі предмети.
Через намерзання льоду продукти в холодильнику злипаються, а пристрій споживає більше електроенергії. Спеціальна система випаровування MinFrost мінімізує обмерзання всередині холодильника. Це означає, що заморожені продукти зберігатимуться довше, споживатиметься менше електроенергії, а розморожувати холодильник знадобиться рідше.
Дверцята зі змінним напрямком відкривання залежно від дизайну кухні.
На деяких кухнях дверцята холодильника мають відчинятися лише в певному напрямку. З перенавішуваними дверцятами ви зможете встановити петлі зліва чи справа та самостійно вирішити, у яку сторону відчинятиметься холодильник. Крім того, ви можете поставити два холодильники поряд і встановити петлі так, щоб дверцята в них відчинялися в протилежних напрямках.
Міцні скляні полиці.
Завдяки полицям із загартованого скла вам не доведеться хвилюватися щоразу, коли ви ставите в холодильник велику та важку каструлю. Ці полиці вироблені із загартованого скла й витримують навантаження до 25 кг. Вони захищені від тріщин і подряпин набагато краще за звичайне скло, тому ви зможете без проблем зберігати на них важкі предмети.
Відгуки покупців про Вбудований холодильник Beko B1754N