Вбудований холодильник Bosch KIS87AFE0N
Артикул: 602475
Арт. 602475
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
57 499 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
57 499 ₴
В наявності
57 499 ₴
В наявності
від 19 167 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 28.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип холодильника - двокамерний
/ Наявність No Frost - без No Frost
/ Тип компресора - інверторний
/ Клас енергоспоживання - A++
/ Корисний об'єм холодильної камери - 209 л
/ Корисний об'єм морозильної камери - 61 л
/ Розмір вбудовування (ШхВхГ) - 560 x 1775 x 550 мм
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вбудований холодильник Bosch KIS87AFE0N
| Тип | |
|---|---|
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Основнi характеристики | |
| Загальний обсяг (корисний): | 270 л |
| Кількість камер: | 2 |
| Кількість дверей: | 2 |
| Наявність No Frost: | без No Frost |
| Розташування морозильної камери: | нижнє |
| Рівень шуму: | 36 дБ |
| Тип ручок: | приховані |
| Автономне збереження холоду: | 26 годин |
| Компресор | |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Тип компресора: | інверторний |
| Керування | |
| Тип керування: | електронне |
| Енергоефективність | |
| Клас енергоспоживання: | A++ |
| Енергоспоживання: | 0,62 кВт/добу |
| Особливості | |
| Перевішування дверей: | є |
| Сигналізація відчинених дверей: | є |
| Роздільне регулювання температури: | є |
| Холодильне відділення | |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 209 л |
| Суперохолодження: | є |
| Зона свіжості: | є |
| Система розморожування холодильної камери: | автоматична |
| Кількість полиць / Матеріал полиць: | 5 шт /загартоване скло |
| Дверні кошики: | 5 шт |
| Полиця для пляшок: | є |
| Контейнер для овочів: | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Суперзаморожування: | є |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 61 л |
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Потужність заморожування: | 7 кг/добу |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | білий |
| Габарити (ВхШхГ): | 177x56x55 см |
| Розмір вбудовування (ШхВхГ): | 560 x 1775 x 550 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вбудований холодильник Bosch KIS87AFE0N
LED-освітлення в холодильному відділенні заощадить електроенергію, а також висвітлить продукти у вигідному світлі.
Захищає заморожені продукти від розморожування.
Щоб зберегти вітаміни, харчову цінність, зовнішній вигляд та аромат, їжу слід заморожувати якомога швидше. За допомогою автоматичної функції супер заморожування ви зможете швидше заморозити невелику кількість продуктів, захищаючи від заморожування вже заморожені продукти. Морозильна камера виявляє підвищення температури і автоматично регулює її, щоб гарантувати найкращі умови зберігання.
Практичний морозильник з функцією саморозморожування.
Необхідність постійно розморожувати морозильник не тільки займає велику кількість Вашого часу, але й змарнує чимало енергії. Система LowFrost зменшує кількість льоду у морозильній камері, щоб уникнути необхідності частого розморожування. Якщо коли-небудь знадобиться розморожування, наші морозильні камери LowFrost оснащені практичним вентиляційним отвором в нижній частині приладу, для швидкого вирішення цієї задачі без зайвого клопоту. Обирайте морозильники, які дбають і про Вас, і самі про себе!
2 незалежних контури охолодження для економії електроенергії.
У холодильниках з двома незалежними контурами охолодження управління морозильною та холодильною камерами здійснуюється окремо. Тому при розморожуванні морозильної камери Вам не потрібно буде вимикати весь холодильник. І поки морозильна камера буде розморожуватися, холодильна працюватиме надалі.
Не дозволяє теплому повітрю потрапити всередину!
При відкритті холодильника всередину потрапляє тепле повітря, яке може стати причиною псування продуктів. Активація функції SuperCooling швидко знижує температуру в холодильнику, щоб ізолювати продукти всередині. Вона також гарантує, що нові продукти будуть охолоджені швидше. Температура знижується мінімум на 2°C. Щоб уникнути зайвого споживання енергії, функція автоматично вимикається приблизно через 6 годин. Це актуально зробити перед виходом в магазин.
Захищає заморожені продукти від розморожування.
Щоб зберегти вітаміни, харчову цінність, зовнішній вигляд та аромат, їжу слід заморожувати якомога швидше. За допомогою автоматичної функції супер заморожування ви зможете швидше заморозити невелику кількість продуктів, захищаючи від заморожування вже заморожені продукти. Морозильна камера виявляє підвищення температури і автоматично регулює її, щоб гарантувати найкращі умови зберігання.
Практичний морозильник з функцією саморозморожування.
Необхідність постійно розморожувати морозильник не тільки займає велику кількість Вашого часу, але й змарнує чимало енергії. Система LowFrost зменшує кількість льоду у морозильній камері, щоб уникнути необхідності частого розморожування. Якщо коли-небудь знадобиться розморожування, наші морозильні камери LowFrost оснащені практичним вентиляційним отвором в нижній частині приладу, для швидкого вирішення цієї задачі без зайвого клопоту. Обирайте морозильники, які дбають і про Вас, і самі про себе!
2 незалежних контури охолодження для економії електроенергії.
У холодильниках з двома незалежними контурами охолодження управління морозильною та холодильною камерами здійснуюється окремо. Тому при розморожуванні морозильної камери Вам не потрібно буде вимикати весь холодильник. І поки морозильна камера буде розморожуватися, холодильна працюватиме надалі.
Не дозволяє теплому повітрю потрапити всередину!
При відкритті холодильника всередину потрапляє тепле повітря, яке може стати причиною псування продуктів. Активація функції SuperCooling швидко знижує температуру в холодильнику, щоб ізолювати продукти всередині. Вона також гарантує, що нові продукти будуть охолоджені швидше. Температура знижується мінімум на 2°C. Щоб уникнути зайвого споживання енергії, функція автоматично вимикається приблизно через 6 годин. Це актуально зробити перед виходом в магазин.
Відгуки покупців про Вбудований холодильник Bosch KIS87AFE0N