Вбудований холодильник Whirlpool WHC20D023B1 SF
Артикул: 607802
Арт. 607802
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
29 999 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
3
29 999 ₴
В наявності
29 999 ₴
В наявності
від 10 000 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 27.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип холодильника - двокамерний
/ Наявність No Frost - без No Frost
/ Тип компресора - інверторний
/ Клас енергоспоживання - E
/ Корисний об'єм холодильної камери - 225 л
/ Корисний об'єм морозильної камери - 79 л
/ Розмір вбудовування (ШхВхГ) - 560-570 х 1940-1950 х 560 мм
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вбудований холодильник Whirlpool WHC20D023B1 SF
| Тип | |
|---|---|
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Основнi характеристики | |
| Загальний обсяг (корисний): | 304 л |
| Кількість камер: | 2 |
| Кількість дверей: | 2 |
| Наявність No Frost: | без No Frost |
| Розташування морозильної камери: | нижнє |
| Рівень шуму: | 34 дБ |
| Тип ручок: | приховані |
| Автономне збереження холоду: | 19 годин |
| Компресор | |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Тип компресора: | інверторний |
| Керування | |
| Тип керування: | електронне |
| Енергоефективність | |
| Клас енергоспоживання: | E |
| Особливості | |
| Перевішування дверей: | є |
| Сигналізація відчинених дверей: | є |
| Роздільне регулювання температури: | є |
| Холодильне відділення | |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 225 л |
| Суперохолодження: | є |
| Система розморожування холодильної камери: | статична |
| Кількість полиць / Матеріал полиць: | 4 шт /загартоване скло |
| Дверні кошики: | 6 шт |
| Полиця для пляшок: | є |
| Контейнер для овочів: | 2 |
| Морозильне відділення | |
| Суперзаморожування: | є |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 79 л |
| Система розморожування морозильної камери: | статична |
| Потужність заморожування: | 4 кг/добу |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | білий |
| Габарити (ВхШхГ): | 193.5х54х54.5 см |
| Розмір вбудовування (ШхВхГ): | 560-570 х 1940-1950 х 560 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вбудований холодильник Whirlpool WHC20D023B1 SF
Вбудований холодильник Whirlpool WHC20D023B1 SF, з рівнем шуму до 34 дБ(А), що дозволить насолодитися тишею на Вашій кухні. Унікальна технологія 6th SENSE автоматично встановлює температуру та рівень вологості, зберігаючи свіжість Ваших продуктів якомога довше. Внутрішній простір холодильника спроектований з максимальною зручністю. Холодильна камера оснащена міцними скляними полицями, які можна регулювати по висоті, що дозволяє легко розмістити посуд будь-якого розміру. Ящик для фруктів та овочів підтримує оптимальну вологість, зберігаючи їх свіжість та корисні властивості. Морозильна камера, розташована в нижній частині, має кілька висувних ящиків, що забезпечує зручний доступ та організацію заморожених продуктів. Холодильник оснащений системою Stop Frost, яка зменшує утворення льоду, що спрощує процес розморожування. Всі ці характеристики роблять Whirlpool WHC20D023B1 SF надійним та функціональним вибором для тих, хто цінує практичність та сучасні технології.
Відгуки покупців про Вбудований холодильник Whirlpool WHC20D023B1 SF