Вентилятор AeroCool Phantom M-3 12 PWM ARGB White (ACF3-MR11217.21)
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Призначення | |
|---|---|
| Призначення: | для корпусу |
| Основнi характеристики | |
| Діаметр вентилятора: | 120 мм |
| Кількість у комплекті: | 1 шт |
| Тип підшипника: | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Підсвічування: | ARGB |
| Максимальна швидкість обертів: | 1800 об/хв |
| Повітряний потік: | 50.2 CFM |
| Рівень шуму: | 30.8 дБ |
| Живлення | |
| Роз'єм живлення: | 3-Pin + 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням: | 3-Pin |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Споживана потужність: | 3.96 Вт |
| Номінальний струм: | 0.3 А |
| Особливості | |
| Регулювання обертів: | є |
| Додатково | |
| MTBF: | 30000 год |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | білий |
| Колір крильчатки: | білий |
| Розміри: | 120 х 120 х 25 мм |
| Товщина: | 25 мм |

Заворожливе підсвічування з ефектом нескінченності
Phantom M-3 виводить підсвічування на новий рівень. Завдяки ARGB-дзеркалам нескінченності, розташованим на трьох гранях корпусу, ваша збірка отримає неймовірну візуальну глибину та футуристичний вигляд, що приковує погляди.

Яскрава палітра з 16,8 млн кольорів
Відкрийте безмежний спектр кольорів із Phantom M-3, що повністю сумісний із материнськими платами з підтримкою Addressable RGB. Налаштовуйте свою збірку, обираючи серед 16,8 мільйона відтінків за допомогою програмного забезпечення ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light Sync та Gigabyte RGB Fusion.

Охолодження найвищого рівня
Завдяки оптимізованій формі дев'яти лопатей, Phantom M-3 створює потужний повітряний потік під високим тиском. Ваша система залишатиметься холодною, а продуктивність — стабільною, незалежно від того, наскільки запеклою стає гра.

Максимальна тиша, жодних вібрацій
Phantom M-3 створений для тих, хто цінує спокій. Вісім антивібраційних накладок ефективно гасять резонанс, дозволяючи вам повністю зануритися в гру, не відволікаючись на зайвий шум системи.

Відгуки покупців про Вентилятор AeroCool Phantom M-3 12 PWM ARGB White (ACF3-MR11217.21)