Вентилятор APNX FP1-R 120 ARGB White - 3 Pack (APF3-PF11267.21)
Період акції: з 30.03.2026 по 12.04.2026Усі товари акції
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Призначення | |
|---|---|
| Призначення: | для корпусу |
| Основнi характеристики | |
| Діаметр вентилятора: | 120 мм |
| Кількість у комплекті: | 3 шт |
| Тип підшипника: | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Підсвічування: | ARGB |
| Максимальна швидкість обертів: | 1600 об/хв |
| Повітряний потік: | 62.9 CFM |
| Рівень шуму: | 39.6 дБ |
| Живлення | |
| Роз'єм живлення: | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням: | 3-Pin |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Споживана потужність: | 4.8 Вт |
| Номінальний струм: | 0.4 A |
| Особливості | |
| Регулювання обертів: | є |
| Додатково | |
| MTBF: | 60000 год |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | білий |
| Колір крильчатки: | білий |
| Розміри: | 120 х 120 х 30 мм |
| Товщина: | 30 мм |

Ще краще у реверсивному виконанні
APNX FP1-R 120 — це високопродуктивний вентилятор завтовшки 30 мм, який за ефективністю перевершує стандартні 25-мм моделі на 30–50%. Збільшені лопаті підсилюють повітряний потік та покращують відведення тепла, а реверсивна конструкція дозволяє працювати на вдув, демонструючи при цьому всю красу ARGB-підсвітки. Завдяки унікальному дизайну корпусу, що доступний у чорному та білому кольорах, та приголомшливій естетиці, він ідеально пасує до вашої системи, підкреслюючи стиль вашої збірки.

Чудова ефективність охолодження
Вражаюча товщина вентилятора у 30 мм забезпечує значний приріст потужності охолодження порівняно зі стандартними 25-мм моделями, що гарантує стабільну та плавну роботу ваших компонентів.

Ефективніший повітряний потік
APNX FP1-R забезпечує вражаючий та ефективний повітряний потік у 62,9 CFM при швидкості до 1600 об/хв.

Бездоганне виконання. Зворотні лопаті: акцент на дизайні
Конструкція реверсивних лопатей FP1-R забезпечує ефективний забір повітря, дозволяючи при цьому насолоджуватися ARGB-підсвічуванням з лицьового сторони.

Приголомшлива естетика з ARGB
Елегантна рамка FP1-R та вбудоване ARGB-світлове шоу стануть ідеальним доповненням до будь-якого ПК. Крім того, ви маєте можливість вмикати або вимикати підсвічування будь-коли за вашим бажанням.

Надтовсті віброгасні накладки
Стабільність має значення, і ми про це подбали. Кожен вентилятор APNX FP1-R оснащений надтовстими амортизаційними накладками, що забезпечують надійну фіксацію та відсутність зайвих вібрацій.

Обирайте світле або темне
Ви можете придбати FP1-R у чорному або білому кольорі відповідно до бажаного зовнішнього вигляду вашої збірки.

Відгуки покупців про Вентилятор APNX FP1-R 120 ARGB White - 3 Pack (APF3-PF11267.21)