Вентилятор Arctic P12 PWM PST A-RGB Black (ACFAN00231A)
Артикул: 432153
Арт. 432153
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 02.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діаметр вентилятора - 120 мм
/ Кількість у комплекті - 1 шт
/ Тип підшипника - гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
/ Підсвічування - ARGB
/ Роз'єм живлення - 4-Pin
/ Колір корпусу - чорний
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вентилятор Arctic P12 PWM PST A-RGB Black (ACFAN00231A)
| Призначення | |
|---|---|
| Призначення: | для корпусу |
| Основнi характеристики | |
| Діаметр вентилятора: | 120 мм |
| Кількість у комплекті: | 1 шт |
| Тип підшипника: | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Підсвічування: | ARGB |
| Максимальна швидкість обертів: | 2000 об/хв |
| Повітряний потік: | 48.8 CFM |
| Живлення | |
| Роз'єм живлення: | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням: | 3-Pin |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Споживана потужність: | 1.32 Вт |
| Номінальний струм: | 0.11 A |
| Особливості | |
| Регулювання обертів: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | чорний |
| Колір крильчатки: | прозорий |
| Розміри: | 120 х 120 х 25 мм |
| Вага: | 131 г |
| Товщина: | 25 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вентилятор Arctic P12 PWM PST A-RGB Black (ACFAN00231A)
Arctic P12 PWM PST A-RGB - 120-мм вентилятор із ШІМ-регулюванням, ARGB підсвічуванням та кабельним розгалужувачем
При розробці нового P12 PWM PST A-RGB особливу увагу приділили сфокусованому повітряному потоку і високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть за підвищеного опору повітря.
Швидкість обертання вентилятора може бути знижена до зупинки за допомогою ШІМ. Це забезпечує безшумну роботу в режимі очікування, забезпечуючи максимальну продуктивність, коли це необхідно.
Численні вдосконалення, такі як оновлена технологія двигуна та нова конструкція вентилятора, помітно підвищили продуктивність вентиляторів. У ході внутрішніх тестів продуктивності нові вентилятори залишили позаду багатьох конкурентів.
Двигун живиться від ШІМ-інтегральної схеми останнього покоління, що дозволяє новому P12 PWM PST A-RGB працювати набагато ефективніше, ніж його попередники. Це економить енергію без шкоди для продуктивності.
При розробці нового P12 PWM PST A-RGB особливу увагу приділили сфокусованому повітряному потоку і високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть за підвищеного опору повітря.
Швидкість обертання вентилятора може бути знижена до зупинки за допомогою ШІМ. Це забезпечує безшумну роботу в режимі очікування, забезпечуючи максимальну продуктивність, коли це необхідно.
Численні вдосконалення, такі як оновлена технологія двигуна та нова конструкція вентилятора, помітно підвищили продуктивність вентиляторів. У ході внутрішніх тестів продуктивності нові вентилятори залишили позаду багатьох конкурентів.
Двигун живиться від ШІМ-інтегральної схеми останнього покоління, що дозволяє новому P12 PWM PST A-RGB працювати набагато ефективніше, ніж його попередники. Це економить енергію без шкоди для продуктивності.
Відео
Відгуки покупців про Вентилятор Arctic P12 PWM PST A-RGB Black (ACFAN00231A)