Вентилятор be quiet! Light Wings 140mm PWM Reverse Black (BL134)
Артикул: 580450
Арт. 580450
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Колір корпусу:
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 17.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діаметр вентилятора - 140 мм
/ Кількість у комплекті - 1 шт
/ Тип підшипника - ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing)
/ Підсвічування - ARGB
/ Роз'єм живлення - 4-Pin
/ Колір корпусу - чорний
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Вентилятор be quiet! Light Wings 140mm PWM Reverse Black (BL134)
| Призначення | |
|---|---|
| Призначення: | для корпусу |
| Основнi характеристики | |
| Діаметр вентилятора: | 140 мм |
| Кількість у комплекті: | 1 шт |
| Тип підшипника: | ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing) |
| Підсвічування: | ARGB |
| Максимальна швидкість обертів: | 1300 об/хв |
| Повітряний потік: | 51.4 CFM |
| Рівень шуму: | 25.5 дБ |
| Живлення | |
| Роз'єм живлення: | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням: | 3-Pin |
| Номінальна напруга: | 12 В |
| Споживана потужність: | 3.8 Вт |
| Номінальний струм: | 0.08 A |
| Особливості | |
| Регулювання обертів: | є |
| Додатково | |
| MTBF: | 60000 год |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | чорний |
| Колір крильчатки: | чорний |
| Розміри: | 140 х 140 х 25 мм |
| Вага: | 241 г |
| Товщина: | 25 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Вентилятор be quiet! Light Wings 140mm PWM Reverse Black (BL134)
ВРАЖАЮЧЕ ПІДСВІЧУВАННЯ
Безліч варіантів світіння
Light Wings 140mm PWM Reverse Black оснащений ARGB-підсвічуванням спереду та ззаду. Приглушене світіння кільця позаду у поєднанні з яскравим фронтальним підсвічуванням створюють чудовий вигляд з усіх боків. 20 ARGB світлодіодів забезпечують різноманітні можливості створення унікального образу вашого ПК.
ЧУДОВИЙ КОРПУСНИЙ ВЕНТИЛЯТОР
Ідеальний вибір для бокового або нижнього розміщення
Оптимізований для створення максимального повітряного потоку Light Wings 140mm PWM Reverse Black є чудовим вибором для корпусів ПК з вимогливими до ефективного охолодження системами. Сім реверсивних лопатей вентилятора з оптимізованим повітряним потоком не тільки знижують генеруючу шум турбулентність, але також забезпечують високу продуктивність охолодження Light Wings 140mm PWM Reverse Black.
ДУЖЕ ТИХА РОБОТА
Притаманна всім продуктам be quiet!
Оптимізована крильчатка забезпечує властиву вентиляторам be quiet! безшумну роботу. Рівень шуму до 25,5 дБ(А) при максимальній швидкості обертання вентилятора доводить, що підсвічування є лише доповненням до дуже тихої та дуже продуктивної роботи вентилятора. Поєднання цих функцій робить Light Wings 140mm PWM Reverse Black вентилятором, який вибирають як для безшумних шоу-систем, так і для потужних ігрових ПК.
ФУНКЦІЯ ЗМІННОЇ ШВИДКОСТІ
Регулює швидкість вентилятора та рівень шуму
Широтно-імпульсна модуляція (ШІМ, PWM) дозволяє сумісним 4-піновим контролерам (включаючи ті, що використовуються у багатьох сучасних материнських платах) регулювати швидкість обертання та рівень шуму вентилятора. Завдяки ШІМ ваша система може самостійно збільшувати швидкіть обертання вентиляторів, коли це необхідно, або навпаки, знижувати її для максимально тихої роботи.
Безліч варіантів світіння
Light Wings 140mm PWM Reverse Black оснащений ARGB-підсвічуванням спереду та ззаду. Приглушене світіння кільця позаду у поєднанні з яскравим фронтальним підсвічуванням створюють чудовий вигляд з усіх боків. 20 ARGB світлодіодів забезпечують різноманітні можливості створення унікального образу вашого ПК.
ЧУДОВИЙ КОРПУСНИЙ ВЕНТИЛЯТОР
Ідеальний вибір для бокового або нижнього розміщення
Оптимізований для створення максимального повітряного потоку Light Wings 140mm PWM Reverse Black є чудовим вибором для корпусів ПК з вимогливими до ефективного охолодження системами. Сім реверсивних лопатей вентилятора з оптимізованим повітряним потоком не тільки знижують генеруючу шум турбулентність, але також забезпечують високу продуктивність охолодження Light Wings 140mm PWM Reverse Black.
ДУЖЕ ТИХА РОБОТА
Притаманна всім продуктам be quiet!
Оптимізована крильчатка забезпечує властиву вентиляторам be quiet! безшумну роботу. Рівень шуму до 25,5 дБ(А) при максимальній швидкості обертання вентилятора доводить, що підсвічування є лише доповненням до дуже тихої та дуже продуктивної роботи вентилятора. Поєднання цих функцій робить Light Wings 140mm PWM Reverse Black вентилятором, який вибирають як для безшумних шоу-систем, так і для потужних ігрових ПК.
ФУНКЦІЯ ЗМІННОЇ ШВИДКОСТІ
Регулює швидкість вентилятора та рівень шуму
Широтно-імпульсна модуляція (ШІМ, PWM) дозволяє сумісним 4-піновим контролерам (включаючи ті, що використовуються у багатьох сучасних материнських платах) регулювати швидкість обертання та рівень шуму вентилятора. Завдяки ШІМ ваша система може самостійно збільшувати швидкіть обертання вентиляторів, коли це необхідно, або навпаки, знижувати її для максимально тихої роботи.
Відгуки покупців про Вентилятор be quiet! Light Wings 140mm PWM Reverse Black (BL134)